Dulce Maria Instagram

Sobowtór Dulce Maríi w Brazylii wywołuje sensację 


Odkrycie młodej kobiety bardzo podobnej do Dulce Maríi wywołało szok


Powszechnie wiadomo, że od chwili swojej premiery jest fenomenem w Brazylii. Tak naprawdę uczucie, jakie darzą wszystkich członków grupy, trwa nadal i stało się widoczne podczas ów, które obecnie oferowali w tym kraju z okazji trasy  Tour. Dlatego każda sytuacja związana z którymkolwiek z członków jest źródłem ekscytacji dla ów. 

Właśnie podczas jednej z prezentacji tego zespołu na stadionie Allianz Parque odkryto, że jedna z uczestniczek jest tak podobna do Dulce Maríi, że ​​wywołało to sensację. 

Chodzi o młodą dziewczynę, której imię jest nieznana. Jednak ubrana była w charakterystyczny dla telenoweli mundurek i została uchwycona przez różne osoby, a jej wizerunek znajduje się obecnie w różnych sieciach społecznościowych.

Internauci nie mogli się powstrzymać i głośno wypowiadali się na temat dziewczyny, którą określają jako sobowtórkę Dulce Maríi. „Co! musi się z tobą zobaczyć”; „Może przejąć obowiązki Dulce Marii na koncertach”; „Haaaaay weeeey, rzeczywiście wygląda podobnie. Myślę, że prawie mógłbym powiedzieć, że to ona” i „Teraz, jeśli mogę potwierdzić, że wieloświat istnieje, zamarłem, to jest to samo, na litość boską” – brzmiały komentarze .


fot instagram
fot instagram

Ale zdziwienie trwało nadal. „Jak wspaniale. To prawda, że ​​wszyscy mamy bliźniaka”; „Dulce na koncercie Dulce”; „Tak, są takie same. Gdybym ją zobaczyła na ulicy, na pewno bym ją pomyliła”; „Dulce Mario, spójrz na swojego bliźniaka”; „To siostra, której Dulce nie znała, hahaha. Mam nadzieję, że dowie się, że ma bliźniaczkę” oraz „Wygląda bardzo podobnie, ale kiedy Dulce María była młodsza, jej twarz wydawała się bardzo delikatna” – dodali.Na razie Dulce María nie skomentowała tej sprawy, ale być może później uda jej się nawiązać kontakt z młodą dziewczyną. Jak myślicie, czy są podobne?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź