To rekordy, które RBD pobiło po powrocie na scenę


Witryna umieściła również trasę na liście 20 najbardziej udanych w 2023 r


Minęło 15 lat, zanim , jedna z grup, która stała się światowym fenomenem w muzyce pop, spotkała się ponownie na scenie. Muzyczna podróż, która rozpoczęła się w sierpniu w El Paso w Teksasie, dobiegnie końca za kilka godzin.

W ten czwartek (dzisiaj) Tour” w wykonaniu Anahí, Maite, Dulce María, Christiana i Christophera zakończy się historycznym koncertem na stadionie Azteca, prawdopodobnie najwybitniejszym w całej ich karierze.

Podczas ponad 40 ów w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kolumbia, Brazylia i zespołowi udało się ustanowić kilka historycznych ów.

W samych Stanach Zjednoczonych, jak wynika z informacji specjalistycznego portalu Touring Data, trasa ta stała się najbardziej dochodowa, gromadząc 130 milionów dolarów w 30 występach, wyrywając tym samym to miejsce „Where We Are Tour” wymarłej już brytyjskiej grupy One Direction.

Ponadto witryna  umieściła trasę RBD również na liście 20 najbardziej udanych tras w 2023 r . zajmując szóste miejsce i niżej tylko od takich artystów jak Beyoncé, The Weeknd i Karol G. Na tej samej liście znalazło się także dwóch innych Meksykanów, Luis Miguel oraz Peso Pluma.

Ale to nie wszystko, magazyn Billboard umieścił „ Tour” na 21. miejscu wśród 40 najbardziej lukratywnych tras koncertowych na świecie, wyprzedzili tym samym między innymi Bad Bunny, Daddy Yankee, Imagine Dragons.

Na ziemiach meksykańskich śpiewacy również świetnie się bawili, gdyż dzięki sześciu koncertom w Foro Sol stali się artystami z największą liczbą wyprzedanych ów w tym miejscu. I wystarczy wspomnieć, że gromadząc wszystkich uczestników, udało się zgromadzić 390 tysięcy dusz, do czego jeszcze nie dodano 80 tysięcy, które zaplanowano na jutro.

Ta trasa pozostanie w pamięci nie tylko fanów, ale także grupy, ponieważ utwierdziła ją w pozycji jednej z odnoszących największe sukcesy grup ostatnich czasów.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź