Berlin fot Netflix

Netflix będzie świętować w wielkim stylu premierę „BERLIN”, pierwszego spinoffu „La casa de papel”


28 listopada Netflix zaprezentuje prasie nowy, oryginalny ”. Jest to pierwsza odsłona wielkiego międzynarodowego sukcesu „ / Dom z papieru”


Netflix rozpoczyna odliczanie do długo oczekiwanej premiery „” od obchodów światowej premiery w Madrycie. Wydarzenie odbędzie się w Pałacu Cibeles, gdzie gwiazdami będą jego : Pedro Alonso, , , , Fernández, Joel Sánchez, , oraz twórcy Álex Pina i Esther Martínez Lobato.

Najbardziej rozpoznawalne twarze kina, literatury pięknej i najpopularniejsze w hiszpańskim społeczeństwie również przejdą po czerwonym dywanie podczas tego wydarzenia, które zapowiada się na jedno z największych wydarzeń roku platformy w Hiszpanii.

To jest „BERLIN”

Netflix będzie miał premierę „BERLIN” 29 grudnia. ”  opowiada o jednym z najbardziej niezwykłych napadów kultowej postaci granej przez . Aktor ponownie wciela się w hedonistycznego i przebiegłego Berlina.

Wraz z nim jest jego nowy zespół:  gra Keilę, wybitną inżynier od elektroniki;  wciela się w Damiana, profesora-filantropa i powiernika z Berlina;  gra Cameron, kamikadze, która zawsze żyje na krawędzi;  Fernández gra Roi, wiernego dziedzica Berlina; a Joel Sánchez gra Bruce'a, nieustępliwego człowieka czynu w gangu.  i  ponownie wcielają się w role funkcjonariuszy policji, odpowiednio Raquel Murillo i Alicji Sierra.

Obsadę „BERLIN” uzupełniają Samantha SiqueirosJulien PaschalMasi Rodríguez i Rachel Lascar.

Osiem odcinków serialu, którego autorami są Álex Pina (‘La casa de papelSky Rojo‘) i Esther Martinez Lobato (‘La casa de papel, ‘Sky Rojo‘), napisali:  Álex Pina, Esther Martinez Lobato, David Barrocal, David Oliva Lorena G. Maldonado, a reżyserią zajmują się Albert Pintó (‘Sky RojoMalasaña 32‘), David Barrocal (‘Sky Rojo‘) i Geoffrey Cowper (‘Tercer Grado‘).


Udostępnij

Zostaw odpowiedź