Pombo fot Prime Video

Zwiastun serialu „Pombo” już dostępny: „Pombo to bardzo normalna rodzina”


udostępniło dziś nowego serialu dokumentalnego . Zaprezentuje widzom nigdy wcześniej niewidzianą stronę '', jednej z najbardziej wpływowych rodzin twórców treści w Hiszpanii


Dokumenty można będzie oglądać wyłącznie w od 29 listopada w ramach subskrypcji w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Wyprodukowane zostały przez Komodo Studio we współpracy z Mediaset España i dystrybuowane przez Mediterráneo Mediaset España Group,

'Pombo' to rodzina, której nie można zatrzymać. Jest bardzo zjednoczona zarówno w dobrych, jak i złych czasach, z wykładniczym rozwojem sieci kontaktów. María to jedna z królowych tworzenia treści na Instagramie, a także cyfrowa przedsiębiorczyni i bizneswoman.

Marta oprócz tego, że jest influencerką, jest przedsiębiorcą i poszukiwaczką przygód. Lucía, kontynuując sagę rodzinną, jest pilotem komercyjnym. A Gabi, najmłodsza, chce zostać piosenkarką. Patriarcha Vituco rozpoczął pracę w świecie reklamy, a obecnie prowadzi własny biznes, poświęcając się rodzinie, którą tworzą jego córki i kobieta jego życia, Sito.

W czterech 45-minutowych odcinkach będziesz mógł z bliska przyjrzeć się codziennemu życiu całego klanu. María, będąca w ciąży z drugim dzieckiem, przeżywa jeden z najsłodszych, a jednocześnie najbardziej intensywnych momentów w swoim życiu. Wszystko to w towarzystwie syna Martina i męża Pabla.

Marta potrzebuje, żeby wszystko układało się jej dobrze, teraz, gdy w końcu znalazła mężczyznę swojego życia. Lucía musi poradzić sobie z presją, jaką odczuwa, aby odłożyć na później swoje silne pragnienie bycia matką. Gabi chce poświęcić się muzyce, ale jej niepewność i lęki utrudniają jej osiągnięcie celów.

Vituco (lub Papín, jak go nazywają w rodzinie) prowadzi rodzinną restaurację. Jednakże nadzoruje nawet kolor manicure swoich córek, ponieważ martwi go utrzymanie rodziny razem, gdy jego nie ma.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź