Berlin fot Netflix

Netflix udostępnia zwiastun „Berlina”, spin-offu „La casa de papel”: „Odliczanie właśnie się rozpoczęło”


„Jesteśmy tutaj, aby zbadać hit największego domu aukcyjnego w Paryżu”.  zaprezentował dziś , spinoffu Domu z papieru, którego premiera odbędzie się 29 grudnia


opowiada o jednym z najbardziej niezwykłych napadów kultowego bohatera granego przez , który ponownie wciela się w hedonistycznego i przebiegłego Berlina.

Wraz z nim jego nowy zespół: (Isabel) gra Keilę, wybitną inżynier elektroniczną;  (Fariña) wciela się w Damiana, profesora-filantropa i powiernika Berlina.

Ze swojej strony („Bienvenidos a Edén / Nowy Eden) gra Camerona, kamikadze, która zawsze żyje na krawędzi;  Fernández („A través de mi ventana / Przez moje okno”) gra Roi, wiernego dziedzica Berlina; a gra Bruce'a, nieustępliwego człowieka czynu w gangu.

(„”) i („”) ponownie wcielają się w role funkcjonariuszy policji i Alicji Sierra.

Obsadę uzupełniają („Señora Acero”), Julien Paschal („Un año, una noche”), Masi Rodríguez i Rachel Lascar („A través de mi ventana”).

Autorami ośmiu odcinków serialu, których autorami są Álex Pina (La casa de papel, Sky Rojo) i Esther Martínez Lobato (La casa de papel, Sky Rojo), są Álex Pina, , David Barrocal, David Oliva i Lorena G. Maldonado, a reżyserią zajmują się Albert Pintó (Sky Rojo, Malasaña 32), David Barrocal (Sky Rojo) i Geoffrey Cowper (Tercer Grado).

To jest „Berlin”

Są tylko dwie rzeczy, które mogą zamienić nędzny dzień w cudowny dzień: jedna to miłość, a druga to łup wart milion dolarów. To właśnie te silniki napędzają Berlina w jego złotych latach, kiedy jeszcze nie ma pojęcia o swojej chorobie i nie siedzi zamknięty jak szczur w Mennicy.

Tutaj poświęca się przygotowaniu jednego ze swoich najbardziej niezwykłych napadów: sprawieniu, by 44 miliony klejnotów zniknęły jak w iluzji, i w tym celu ma jeden z trzech gangów, z którymi rabował w swoim życiu.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź