Dulc emaria fot. youtube screenshoot

RBD składa hołd Marílii Mendonçie, a Dulce María daje kolejne zagadki co do większej liczby występów w Brazylii


Podczas ósmego występu grupy  w Brazylii, który odbył się w tę niedzielę (19.12), Dulce María wzbudziła podejrzenia co do hipotetycznego powrotu do tego kraju w ramach tej samej trasy koncertowej. Od miesięcy krążą pogłoski, że „ Tour” będzie kontynuowane w 2024 roku…


W jednym ze swoich przemówień artystka stwierdziła, co następuje:

„Nie wiem, czy to ostatni występ tutaj w Brazylii”.

Wypowiedź podzieliła fanów i dała kolejne zagadki, gdyż ewentualne powroty grupy mogą mieć miejsce sporadycznie, niekoniecznie będąc częścią tej samej trasy koncertowej.Następnie za pośrednictwem Instagrama Anahí pożegnała się z krajem. Prosiła fanów, aby o niej nie zapomnieli i zapewniła, że ​​całym sercem kocha Brazylię.

„Chciałam, żeby moje ostatnie wspomnienie o Mnie z tej trasy po Brazylii było piękne, żebym dała z siebie wszystko, a nie te brzydkie obrazy z ostatnich kilku dni. To był bardzo duży strach. Bardzo mnie bolało, nie mogłam chodzić, bałam się. I to Cię paraliżuje, wchodzisz w straszny stan. Lekarze traktowali mnie bardzo dobrze, wygrywamy i będę kontynuowała pracę!”Kwintet wstrząsnął stolicą São Paulo i dał nienaganny , którego częścią był także hołd dla królowej Marílii Mendonçy (1995-2021), która była fanką zespołu i z którą Dulce María nagrała nawet utwór.

, która wystąpiła w butach inspirowanych brazylijską flagą, które podarowała jej Joelma, zadedykowała piosenkę „No Pares” Marílii, którą nazwała swoją przyjaciółką. Meksykańska piosenkarka brała udział w jednym z ostatnich muzycznych partnerstw Marílii „Amigos con Derechos”, rozpoczętym w 2021 roku.

Meksykanka wspominała na scenie, że Marília nauczyła się hiszpańskiego dzięki RBD. „Była jedną z nas” – powiedziała, przypominając sobie, że była zagorzałą fanką zespołu. Aby to zilustrować, na ekranie wyświetlono wydruki wiadomości opublikowanych przez Marílię w mediach społecznościowych, w których wspomniano o RBD.

Po występie Dulce wskazała na niebo i zaśpiewała „Marília, Marilia” przy akompaniamencie publiczności wypełniającej stadion.RBD udaje się teraz do Meksyku, gdzie zagra w głównych miastach przed zakończeniem (przynajmniej w 2023 r.) wspomnianej trasy. Czy powrócą w 2024 roku? Poczekamy na więcej informacji!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź