‚La mexicana y el güero’ rozpoczynają nagrania w środku pandemii


Telenowela z udziałem Itatí Cantoral i Juana Solera nagrała swoje pierwsze sceny we wtorek na forach 10 i 15 Televisy San Ángel pod ścisłymi środkami bezpieczeństwa z powodu pandemii COVID-19


Wszystko było gotowe, aby w marcu La mexicana y el güero, nowy melodramat Televisy Itatím Cantoralem i Juanem Solerem, rozpoczął zdjęcia w Meksyku , ale wybuch pandemii COVID-19 zakłócił plany produkcji melodramatu.

Kryzys zdrowotny spowodowany niepowstrzymanym rozprzestrzenianiem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 zmusił do opóźnienia nagrań.

W ten wtorek, po dwóch miesiącach długiego oczekiwania, producent Nicandro Díaz mógł wreszcie uruchomić maszynerię swojego nowego melodramatu na forach 10 i 15 w Televisa San Ángel, gdzie obsada spotkała się, by zacząć kształtować historię.


La mexicana y el guero
Itatí Cantoral była obecna pierwszego dnia nagrań La mexicana y el güero, TELEVISA

Tuż przed nakręceniem pierwszej sceny odbyła się ceremonia błogosławieństwa podana przez ojca Pedro Rocha, w której obecna była obsada.

Po protokole zapobiegawczym przeciwko Covidowi-19, że wszystkie produkcje Televisa muszą ściśle przestrzegać zasad, zarówno aktorzy, jak i zespół techniczny wykonują pracę w maskach i przestrzegają środków bezpieczeństwa.


La mexicana y el guero
Obsada La mexicana y el güero otrzymuje błogosławieństwo, TELEVISA

Wśród aktorów, którzy byli obecni, oprócz głównych bohaterów, to Luis Roberto Guzmán , Jacqueline Andere , Patricio Castillo , Nora Salinas ,  Gala Montes , Laura Vignatti i Rodrigo Abed .


El padre Pedro Rocha realizó una bendición en los foros 10 y 15, previo al inicio de grabaciones de La mexicana y el güero
Ojciec Pedro Rocha pobłogosławił na forach 10 i 15, przed rozpoczęciem nagrań La mexicana y el güero, TELEVISA

La mexicana y el güero  to melodramat z elementami komedii, która opowiada o Andreai Ibarrola (Itati), profesjonalnej oszustce, która dowiaduje się, że Tyler Somers (Juan), amerykański milioner, cierpi z powodu śmierci swojej przybranej matki. Ta, na łożu śmierci, prosi go, aby znalazł swoją biologiczną matkę w Meksyku. Andrea skorzysta z tej sytuacji, aby spróbować go oszukać, tworząc fałszywą rodzinę. Ale nie liczyła na miłość.

Telenowela wkrótce będzie miał premierę na Las Estrellas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *