Ozuna wydaje „Caramelo”, jego nowy singiel


Materiał jest dostępny na wszystkich platformach cyfrowych


Oczekiwanie przez miliony fanów portorykańskiego piosenkarza, Ozuny, już się skończyło.

Wykonawca „Te boté” powraca do monopolizacji platform cyfrowych wraz z premierą „”, jego nowego singla i wideo. 

” to kolejny utwór wielokrotnie nagradzanego wykonawcy o bardzo powolnej bazie , ale pobudzający zmysłowość do tańca.

Film nakręcony w Miami na Florydzie, wyreżyserowany przez Nuno Gomesa, jest podróżą tak atrakcyjną, jak prowokującą przez słodzony świat w wyraźnym nawiązaniu do tytułu „Caramelo”.Światowy idol muzyki latynoskiej od kilku miesięcy aktywnie działa, dostosowując się do nowych środków bezpieczeństwa i dystansu społecznego wymaganych przez pandemię COVID-19.

Jego najnowsze prace obejmują współpracę z międzynarodowymi artystami, takimi jak The Black Eyes Peas i J Ray Soul , przy chwytliwym utworze „ Mamacita ” , który obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce listy „Hot Latin Songs” Billboard i ma już ponad 100 milionów wyświetleń na platformie wideo YouTube.

Podobnie ostatnio współpracował przy singlu „Fuego del Calor” ze znanym producentem muzycznym Scottem Storchem i amerykańskim raperem Tygą.

Posiadający już tytuły w Guinness World Records,  jest jednym z najczęściej słuchanych artystów na świecie na głównych platformach muzyki cyfrowej, a także jednym z artystów o największej liczbie wpisów na liście „Hot Latina Songs” Billboardu.

Jak dotąd w tym roku dodała dziesiątki nagród do imponującej kolekcji, w tym: „Współczesna łacińska piosenka roku” na BMI Latin Awards 2020 za piosenkę „Taki Taki”; sześć nagród w Premios Tu Música Urbano oraz nagrody Gaviota de Oro i Gaviota de Plata na prestiżowym festiwalu Viña del Mar w Chile.

Pobił rekord w 2019 roku jako najbardziej nominowany i najbardziej nagrodzony podczas ceremonii Billboard Latin Music Awards, a także ponownie przewodził w nominacjach w 2020 r., łącznie 14.

Ozuna rozpoczął w lutym trasę koncertową NIBIRU WORLD TOUR 2020, zaczynając od dwóch udanych koncertów SOLD OUT, jednej na stadionie olimpijskim Félix Sánchez w Santo Domingo na Dominikanie, a drugiej na Movistar Arena w Santiago. Jednak jego harmonogram występów został przerwany do odwołania z powodu koronawirusa.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź