Itatí Cantoral uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covid-19 i jest poddany kwarantannie – odesłana z planu zdjęciowego!


45-letnia aktorka występuje w telenoweli „La mexicana y el güero” u boku Juana Solera


Itatí Cantoral  jest jedną z celebrytek, która musi zmierzyć się z  Covid-19,  ponieważ uzyskała wynik pozytywny po teście przeprowadzonym przy produkcji telenoweli La mexicana y el güero. Jednak aktorka nie zdawała sobie sprawy, że jest zarażona, ponieważ nie miała objawów.

Według dziennikarki Ana Maríi Alvarado, Itatí został odesłana do domu po ogłoszeniu wyniku, aby uniknąć dalszych infekcji w Televisie.

„Itatí Cantoral uzyskała pozytywny wynik testu na obecność Covid-19, ponieważ była gościem w ¿Quién es la máscara? i uważa się, że mogła tam zostać zarażona, ale nawet nie zdawała sobie z tego sprawy. Dowiedziała się dopiero przy pracach nad telenowelą La mexicana y el güero, kiedy robili testy, ponieważ robią je wielokrotnie i wtedy zdali sobie sprawę, że jest pozytywna ”- powiedziała Ana María Alvarado podczas programu Maxine Woodside Todo para la mujer .Dziennikarz podkreślił również, że członkowie rodziny Itatí Cantoral mieli już wcześniej pozytywny wynik testu na obecność Covid-19,  ale tylko ona została pominięta.

„Na szczęście zrobili test Juanowi Solerowi, który właśnie pocałował ją w poprzednich dniach i wyszedł negatywnie, ale hej, teraz robią testy na wszystkich aktorach, aby zobaczyć, czy jest ktoś bardziej chory. Dobrze, że Itatí nie czuje się źle, więc nie pozostaje nic więcej, jak kwarantanna przez 14 dni, aby nikogo nie zarazić ”- powiedziała Ana María Alvarado.Pod koniec sierpnia  Itatí Cantoral stracił matkę, Itatí Zucchi, która, jak mówią, zmarła z powodu komplikacji spowodowanych przez Covid-19.

„Dziękuję Ci mamo za tak wielką miłość! Odprawimy Mszę Świętą w intencji najlepszej kobiety na świecie, mojej najlepszej przyjaciółce. Mój najlepszy przyjacielu, mój wspólniku. Miłości mojego życia! Tańcząc razem moja mama i ja. Mój najlepszy przyjacielu Bardzo za tobą tęsknię „to niektóre z wiadomości, które Itatí napisał do swojej matki


View this post on Instagram

Mi mejor amiga te extraño mucho

A post shared by Itatí Cantoral (@itatic_oficial) on


Należy zauważyć, że w Televisa miała kilka pozytywnych przypadków, głównie w produkcji  ¿Quién es la máscara?, poprzednio stwierdzono zakażenie u Omara Chaparro i Consuelo Duval .


 - Instagram
Rodzina Cantoral opublikowała oświadczenie po śmierci - Instagram
 - Instagram
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *