Obejrzyj zwiastun ‚La mexicana y el güero’ z Itatí Cantoral i Juanem Solerem


Nowa telenowela Televisy rozpoczyna emisję w Meksyku 17 sierpnia


Televisa przygotowuje się do premiery La mexicana y el güero, ich pierwszej telenoweli, która zostanie wydana w środku pandemii koronawirusa. Seria, w której główne role obsadzone są przez Itatí Cantoral i Juana Solera, zostanie wyemitowana w Meksyku 17 sierpnia w Las Estrellas.

Na nieco ponad tydzień przed premierą produkcja Nicandro Díaza dała w sieciach społecznościowych zapowiedź tego, czym będzie ten melodramat, w którym udział wezmą również Luis Roberto GuzmánJacqueline AndereNora SalinasEleazar GómezJulio Camejo i Iran Castillo, wśród wielkiej obsady.Ta pełna miłości, humoru i ambicji historia koncentruje się na Andrei (Itatí), pięknej oszustce i Tylerze (Soler), idealistycznym milionerze, który wraca do Meksyku w poszukiwaniu swojej biologicznej rodziny po śmierci przybranej matki i chęci powrotu do miejsca pochodzenia.

Andrea, udająca jego biologiczną siostrę, wykorzystuje tę sytuację, by stworzyć zabawną fikcyjną rodzinę, której jedynym celem jest zatrzymanie milionów guero.W ich planach nie ma przyciągania, która zaczyna się między nimi pojawiać i stopniowo przekształca się w miłość.

Telenowela to debiut w Televisa Gali Montes , która gra córkę postaci granej przez Itati.„Myślę, że stworzyliśmy fajne połączenie. Jesteśmy bardzo podobne w pewnych rzeczach, a także ona jest niezwykle charyzmatyczną kobietą, gdzie idzie, rozśmiesza cię, więc na planie nie ma zbyt dużego napięcia. Nagle robisz z nią scenę i opowiada ci żart ”- powiedziała była córka  El señor de los cielos o swojej fikcyjnej matce w niedawnym wywiadzie dla People en Español.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *