Fernando Colunga dołącza do Telemundo i wystąpi w nowej superserii


Meksykański aktor właśnie podpisał umowę ze stacją o występie w kilku ich oryginalnych produkcjach. Pierwszym będzie superseria Malverde: El Santo Patrón.


Po kilku latach nieobecności w telewizji Fernando Colunga przygotował się na powrót do małego ekranu. Po całym życiu przynależności do szeregów Televisy z udanymi telenowelami, takimi jak  María la del barrio (Maria z przedmieścia), Amor real (Prawdziwa miłość), Alborada, Soy tu dueña (Kobieta ze stali) Porque el amor manda , meksykański aktor właśnie podpisał umowę z Telemundo Global Studios na występy w kilku oryginalnych produkcjach.

Pierwszą z nich będzie superseria Malverde: El Santo Patrón, która zostanie wydany w przyszłym roku w najlepszym czasie antenowym.

„Jestem bardzo wdzięczny Telemundo za wiarę w moją karierę aktorską i zawodową” – powiedział Colunga w komunikacie prasowym, który nadała sieć we wtorek. „Dla mnie wielkim wyzwaniem będzie zagrać w nowej serii i zaoferować publiczności nowy gatunek, niespotykany wcześniej w hiszpańskojęzycznej telewizji”.


fernando-colunga.jpg
Fernando Colunga i Marcos Santana, prezes Telemundo Global Studios

Malverde: Święty Patron to pierwszy superset opracowany przez Telemundo Global Studios i zainspirowany prawdziwą historią, która obiecuje powiedzieć całą prawdę kryjącą się za legendą.


fernando-colunga-2.jpg
Fernando Colunga i Marcos Santana, prezes Telemundo Global Studios

Fabuła, która rozpocznie produkcję w 2020 roku, będzie miała wiele akcji i zostanie wyprodukowana w bardziej aktualnym języku.

Opowie historię chłopca urodzonego w 1870 roku na Sinaloa, który stanie się legendą, obrońcą ludu, obrońcą niewinnych, biednych i wywłaszczonych, a także handlarzy narkotyków.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *