Alfonso Herrera przygotowuje się do trenowania „Las Bravas”

Aktor opowie historię przezwyciężania słabości kobiecej drużyny piłkarskiej w TNT


Meksykański aktor Alfonso Herrera wystąpi w serialu „ Las Bravas FC ”, który opowie historię przezwyciężania słabości i wzmocnienia wartości skromnej kobiecej drużyny piłkarskiej, która aspiruje do zdobycia regionalnych mistrzostw.

Produkcja, która będzie mieć osiem 45 minutowych epizodów, opiera się na pomyśle Enrique Pérez Vergara „ Flipy ” i zostanie wydana w tym roku przez TNT  México .

Herrera, która uczestniczył również w „Sense 8”, „La Reina del Sur”, „El Dandy”, zagra byłego elitarnego zawodnika, „Roberto Casasa”, który będzie profesjonalnym trenerem Las Bravas FC, którego celem jest zwycięstwo w mistrzostwach regionalnych„Roberto Casas”, który opuścił piłkę nożną z powodu choroby serca, przyjmuje pracę z pewną miną upadłego idola i z powodu zakładu, który zmusi go do przezwyciężenia swoich uprzedzeń, ponieważ nie uważa futbolu kobiecego za sport.

Sprawdź także  „Byłam bardzo wdzięczna”: Dulce Maria opowiedziała o swoim macierzyństwie

W ten sposób seria stanowi podwójne wyzwanie pokonywania słabości, ponieważ z jednej strony gracze starają się spełnić swoje marzenie, a „Casas” stawia przed sobą nowy cel.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź