Potwierdzone: Fernando Colunga opuszcza serię Telemundo 'Malverde: el santo patrón’ [AKTUALIZACJA]


Meksykański aktor Fernando Colunga pożegnał się z serialem Malverde: el santo patrón. Czemu? Znamy szczegóły


Fernando Colunga nie wystąpi w serialu Telemundo   Malverde: el sando patron, powód? „Sytuacja w Meksyku spowodowana koronawirusem jest bardzo silna” – poinformowało źródło po hiszpańsku . „Szpitale są pełne”.

Kilka tygodni temu ogłoszono, że Meksyk zajmuje trzecie miejsce na świecie z największą liczbą ofiar śmiertelnych w wyniku pandemii. „To był wzajemny układ [między stacją a Colungą]. Relacja trwa nadal” – podsumowało źródło.

Na razie nie wiadomo, kto zajmie miejsce meksykańskiego aktora, który w styczniu 2020 roku podpisał umowę z Telemundo, aby zagrać w kilku oryginalnych produkcjach, z których pierwszym jest superseria Malverde… , która zostanie nakręcona w Ziemia Azteków.

Malverde, to opowieść z epoki inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, w której protagonistą miał być aktor udanych telenowel, takich jak La usurpadoraPaulina Soy tu dueñaKobieta ze stali i Porque el amor manda. Postać ta pozostawił po sobie wizerunek dzielnego meksykańskiego bandyty urodzonego w 1870 roku, w Sinaloa, który staje się postacią legendarną, obrońcą ludu, obrońcą zarówno niewinnych, jak i biednych, ale także trudnił się handlem narkotykami. Był uznawany z meksykańskiego 'Robin Hooda’.  Przez miejscową ludność uważany za świętego – patrona handlarzy i przemytników narkotyków. W Culiacán istnieje miejsce kultu Jesúsa Malverde, podobnie w pobliżu miasta Tijuany. Nie jest uznany za świętego przez żaden Kościół


Aktualizacja

Według sieci wielki aktor będzie w „innych projektach”, więc nie będzie obecny przy tej nowej produkcji.

„Telemundo podjął twórczą decyzję o współpracy z Fernando Colungą przy innych przyszłych projektach, więc nie będzie częścią gwiazdorskiej obsady„ Malverde ”” – odpowiedział Telemundo w e-mailu dla La Opinion.

Podkreślili też, że są „zachwyceni” faktem, że Fernando jest częścią firmy, dlatego „do końca tego roku wspólnie rozwijamy dwa nowe projekty”.

W obliczu pytania, co stanie się z długo oczekiwaną historią Malverde, sieć wskazała, że ​​ponieważ jest to jedna z największych produkcji Telemundo, „w najbliższych dniach ogłosimy pełną obsadę tego oryginalnego hitu”.

Sprawdź także  Poznaj bohaterów nowej adaptacji '¿Dónde está Elisa?'/Gdzie jest Elisa?

Czy mają już zastępcę?

Jakby nie wystarczyło wiedzieć, że Fernando nie będzie już twarzą Malverde, źródło ujawniło dla La Opinion, że Telemundo ma już zastępczego aktora, ale nazwisko to nie jest jeszcze znane.

To samo źródło podało, że wszystko to miało miejsce, ponieważ Colunga zrezygnował z ambitnego projektu, który opowie historię postaci kultu religijnego, która urodziła się w stanie Sinaloa w 1870 roku, ale nowa obsada zostanie ogłoszona w dowolnym momencie.

Należy zauważyć, że ostatnio sam Fernando powiedział, że granie tej postaci to zaszczyt, ponieważ reprezentował jedną z najważniejszych w jego życiu, więc dlaczego zmienił zdanie?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź