Kto mógłby zastąpić Fernando Colungę w 'Malverde: el santo patrón’


Nazwiska możliwych zastępców Fernando Colungi w serii 'Malverde: el santo patrón’ od Telemundo zaczęły się prezentować 


Chociaż nadal nie ma jasnego scenariusza, kto mógłby być protagonistą, użytkownicy sieci społecznościowych mają już swoich wspaniałych faworytów.

Pierwszy, to wieczny Aurelio Casillas z 'El Señor de los cielos’, Rafael Amaya

Po kilkumiesięcznym pobycie w ośrodku rehabilitacyjnym po wpadnięciu w bagno narkotyków i alkoholu, Meksykanin wyłania się jako idealny kandydat do roli Jesúsa Malverde’a, biorąc pod uwagę, że swego czasu był jedną z wielkich gwiazd Telemundo. 

Jednak jego menedżer Karem Guedimin sprecyzował miesiące wcześniej, że wróci dopiero, gdy w pełni wyzdrowieje.

Z tego powodu musielibyśmy poczekać na oficjalne ogłoszenie stacji lub ekipy aktora. Innym spekulowanym nazwiskiem jest: Mauricio Ochmann

Internauci zapewniają, że byłby idealnym protagonistą, który dałby życie znanemu meksykańskiemu bandytowi. Ponadto pracował przy udanych produkcjach kanału.  Na razie są to potencjalni kandydaci nominowani przez opinię publiczną do otrzymania tej roli. Jednak nic nie jest jeszcze potwierdzone. Odejście Fernando Colungi

Pamiętajcie, że to właśnie w poniedziałek 8 lutego Telemundo potwierdziło jego nieobecność w projekcie.

Tydzień po rozpoczęciu nagrań Fernando Colunga zdecydował się nie kontynuować tej roli głównej.

Wokół tej decyzji krążyło kilka nieoficjalnych wersji. Pierwsza wskazuje, że nie czuł się komfortowo z niektórymi aspektami historii, jego postacią i aranżacjami do produkcji. Podczas gdy ktoś inny wskazuje, że był to strach przed złapaniem Covid-19. 

Najwyraźniej zażądałby szczepienia dla swojej ochrony, ale było to niemożliwe, ponieważ nie jest na tyle starszy, aby przejść do pierwszej grupy. 

Sprawdź także  100 días para enamorarnos - nowa telenowela Telemundo


Należy zauważyć, że Malverde: el santo patrón to seria z epoki, który opowie o życiu meksykańskiego bandyty Jesúsa Malverde.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź