Tak Pedro Fernández wygląda jako Malverde „El santo patrón” z serii Telemundo


Pierwsze zdjęcia Pedro Fernándeza z serii Malverde: El santo patrón zostały opublikowane, a wkrótce zostanie ona opublikowana w Telemundo


Sieć uruchomiła w czwartek pierwszą zapowiedź serii, którą przygotowuje od kilku miesięcy. 

Bez wątpienia to, co najbardziej zwróciło uwagę publiczności, to charakterystyka Pedro Fernándeza jako głównego bohatera serialu. 

W ten sam sposób ważne jest, aby podkreślić cudowną scenerię, którą można było zobaczyć na filmie, biorąc pod uwagę, że ta historia rozgrywa się pod koniec XIX wieku. 

Pamiętajmy, że Malverde: El santo patrón obraca się wokół historii chłopca urodzonego w 1870 roku w Sinaloa, który stał się postacią legendarną, niemal religijną i obrońcą ludu. 

Według legendy Jesús Malverde udał się do dżungli, aby atakować właścicieli ziemskich i najbogatsze rodziny w regionie i pomóc najbardziej bezbronnym. Jego popularność wzrosła tak bardzo, że zaniepokoił władze regionu i zaoferowały wielką nagrodę za jego schwytanie.

Obecnie nie wiadomo dokładnie, gdzie i kiedy zmarł. Jednak jedna z teorii głosi, że zginął zawieszony na mesquite 3 maja 1909 roku. Warto zaznaczyć, że w pierwszej kolejności w serialu miał wystąpić Fernando Colunga, ale aktor zrezygnował z projektu z powodów osobistych. 

Chociaż było wiele spekulacji na temat tego, kto zajmie jego miejsce, Pedro Fernández został nowym Malverde z Telemundo

„To piękna historia, której, gdzie tak naprawdę, publiczność nie będzie w stanie naprawdę wystartować, bo po prostu zostanie w nią wciągnięta. To wspaniała historia i jest to bardzo ważny projekt dla Telemundo, jak wszystkie ich projekty ”- powiedział protagonista kilka miesięcy wcześniej. 

W obsadzie serialu znajdują się także między innymi Mark Tacher, Carolina Miranda, Alejandro Nones, Luis Felipe Tovar, Isabella Castillo i Ivonne Montero


Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj obsadę „El Cartel de los Sapos: el origen”, nowego serialu Caracol Televisión

Zostaw odpowiedź