Rubí. fot. Televisa

José Ron bez obaw o porównania: „[Nowa wersja Rubi] zachowuje istotę, ale jest to nowa propozycja”


Meksykański aktor występuje wraz z Camilą Sodi w nowej wersji , która własnie ma premierę na Univision.


Rzadko kiedy emitowane są dwie telenowele z latynoską gwiazdą, ale w końcu to się wydarzyło z  José Ron. Od tego wtorku, 21 stycznia, aktor pojawia się podwójnie ekranach Univision.

Oprócz tego, że nadal jest bohaterem udanego melodramatu Ringo , któremu przewodzi wraz z Marianą Torres ; 38-letni aktor będzie również widoczny, jako jedna z gwiazd nowej wersji  , serii, w której występuje Camila Sodi, a w której dzięki roli Alejandro Cárdenasa, Eduardo Santamarina zyskał sławę ponad 15 lat temu .

Ale czy aktor szanuje lub obawia się porównań, które mogą powstać między tą wersją a poprzednią, biorąc pod uwagę sukces fabuły, którą prowadziła Bárbara Mori za jej czasów?

„Nie”, Ron bez wahania odpowiada w ekskluzywnym wywiadzie dla People En Espanol. „To kolejny projekt zrealizowany w innej erze”.


José Ron to Alejandro Cárdenas. fot. Televisa

Zamiast myśleć o porównaniach, aktor uważa udział w tej historii za „wielkie błogosławieństwo”.

„To była świetna okazja i przywilej być częścią tak ważnego projektu telewizyjnego, jakim jest Rubí . Granie tej postaci było dla mnie świetnym prezentem i nadal tak uważam. Mamy nadzieję, że ludziom spodoba się ta nowa propozycja. Zrobiłem to z miłością ”- mówi.


José Ron i w Rubí. fot. Televisa

O tym, jak różni się ta wersja od tej, którą kierował Bárbara, Ron mówi, że to „esencja zachowań”, „ale muszą być zmiany, ponieważ opowiadanie historii przez około 7 miesięcy na antenie to nie to samo, co opowiedzieć tę samą historię w 1 miesiąc.


José Ron i w Rubí. fot. Televisa

„Oczywiście wszystko musi być szybsze. Logicznie muszą być zmiany. To nowa propozycja. Oczywiście w kwestii fotografii, oświetlenia, formatu … Wszystko będzie wyglądać zupełnie inaczej. Myślę, że to świetny projekt, a przede wszystkim ludzie przyjmują nas z wielką miłością, ponieważ zrobiliśmy to z wielkim szacunkiem i miłością ”, podsumowuje.

O swojej postaci

W nowej wersji Rubi aktor wkracza w skórę Alejandro, lekarza specjalizującego się w kardiologii, który ma obecnie wiele dobra: tkliwość.


José Ron to Alejandro Cárdenas.

Był bardzo cenionym singlem w świecie medycyny, ale wolał zachować swoją wolność, czekając na odpowiednią kobietę. Zwykle wierzy w ludzi i przyjaźń. Dlatego zdrada Hectora będzie tak bardzo boleć, jak i Rubi. To człowiek, który prowadził spokojne i normalne życie, dopóki huragan zwany Rubi nie zaatakuje jego świata. Życie Alejandro zostanie całkowicie popsute. Straci sen, koncentrację, dobry nastrój. Jakoś straci niewinność. Rubi stanie się najbardziej toksyczną historią, jaką kiedykolwiek żył. Ale nikt, absolutnie nikt, nie kochał Rubi tak jak on.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź