Rodrigo Guirao ożywi postać Sebastiána Rulli w nowej wersji Rubí

Argentyński galant kończy wiodący trójkąt tej oczekiwanej serii, która wkrótce zostanie nagrana w Meksyku.

Nowa wersja przebojowej telenoweli Rubi , która rozpocznie zdjęcia wkrótce w Meksyku z Camila Sodi w roli głównej, ma już dwójkę potwierdzonych łamaczy serc.

Kilka dni temu ogłoszoną, że główną rolę obejmie meksykański aktor José Rona , który zagra Dr. Alejandro Cárdenasa, postać graną przez Eduardo Santamarinę 15 lat temu. Drugie nazwisko pozostało nieujawnione: aktora, który ożywi Hectora Ferrera, milionera architekta, który również zakochuje się w tej ambitnej kobiecie o skromnym pochodzeniu, która wykorzystuje swoją imponującą urodę, by uniknąć ubóstwa.


Osobą odpowiedzialną za wejście w skórę tego bohatera, który w 2004 r. rozsławił Sebastiána Rulli, będzie Argentyńczyk Rodrigo Guirao , który zadebiutuje w tej długo oczekiwanej historii na ekranach Televisy, po tym jak triumfował na Telemundo jako czołowy aktor w jednej z superserii.


„Drugi raz w roku w CDMX. Obiecałem, że wrócę. Jestem wdzięczny za nową możliwość, jaką mam. Czuje się o wiele lepiej, ponieważ to kosztowało wiele, bardzo się starałem i oddałem wszystko, żeby to uzyskać. To był dopiero początek. Teraz zaczyna się nowa przygoda. Tryb kreatywności, a przede wszystkim, chcę się tym cieszyć ”- powiedział Guirao, nie podając więcej szczegółów w swoim profilu na Instagramie.


W ponad piętnastoletniej karierze artystycznej, ten atrakcyjny 39-letni argentyński amant stał się znany wśród amerykańskiej publiczności latynoskiej w 2015 r. dzięki udziałowi w udanej superserii Telemundo, Señora Acero , gdzie grał przez kilka sezonów Mario Casasa, farmaceute, który miał obsesję na punkcie Aracely (Litzy).


Sodi, Ron i Guirao stworzą trójkąt wiodący, nowej wersji Rubi, która zostanie wyprodukowana przez osoby odpowiedzialne za hit Amar a muerte z Michelem Brownem i Angelique Boyer .

Seriajest częścią Fábrica de sueños, antologii dramatów seryjnych tworzonych w krótkich formatach, które w pierwszej fazie obejmują realizację 12 tytułów, które ożywią i zaktualizują najbardziej udane telenowele ostatnich dziesięcioleci, w tym La usurpadora ,  Cuna de lobos  i   La madrastra. .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *