Rozpoczynają się nagrania Rubi

Obsada nowej wersji przebojowej telenoweli, w której wystąpiła Bárbara Mori 15 lat temu, a obecnie szefuje jej Camila Sodi, spotkała się po raz pierwszy w zeszłą sobotę w Meksyku, aby oficjalnie rozpocząć serię nagrań.

Bohaterowie

 napis cleanString
INSTAGRAM

Uśmiechnięci i podekscytowani, tak Camila Sodi , José Ron i Rodrigo Guirao byli widziani w zeszłą sobotę   podczas oficjalnego rozpoczęcia nagrań nowej wersji Ruby

 napis cleanString

Siostrzenica Thalii nie mogła ukryć podekscytowania dzieleniem się tym ambitnym projektem z Ronem i Guirao. 

Pocałunek na szczęście!

 napis cleanString
INSTAGRAM

Nagrania z serii dopiero się zaczynają, a chemia między Sodi i jej dwoma galanterami jest już zauważalna, prawda?

Czy to ty Ruby?

 napis cleanString
INSTAGRAM

Z tą spektakularną marynarką i spodniami Sodi pozowała podczas pierwszego klapsa nagrań Ruby . Czy tak będzie wyglądała w serii? 

Łamacz serc

 napis cleanString
INSTAGRAM RODRIGO GUIRAO

Argentyński aktor Rodrio Guirao , który będzie grał jedną z czołowych ról w Ruby , był jednym z najbardziej podekscytowanych. „Dziś mam świetną okazję do zagrania Héctora, tej wspaniałej postaci, którą Rulli zrobił tak dobrze lat temu. W tym przypadku będzie to seria 26 rozdziałów z nowościami i zwrotami akcji, które zaskoczą ”- powiedział 39-letni aktor z sieci społecznościowych. 

Marcus Ornellas

 napis cleanString
INSTAGRAM MARCUS ORNELLAS

„Nowy wygląd, nowy projekt, ten sam uśmiech”, napisał chłopak Ariadne Díaz na Instagramie , który jest również częścią tej długo oczekiwanej powieści 15 lat temu .

Ela Velden

 napis cleanString
Instagram

Młoda meksykańska aktorka zagra w nowej wersji Ruby, dziennikarkę, która jest bardzo zainteresowany poznaniem życia bohatera. Jej postać nie istniała w oryginalnej historii.  

Tania Lizardo

 napis cleanString
INSTAGRAM TANIA LIZARDO

„Mogę tylko podziękować. Jestem najszczęśliwszą z tej wspaniałej rodziny, dziękuję za możliwość, za zaufanie i za przyjęcie mnie z taką miłością – powiedziała meksykańska aktorka na Instagramie, która zagra siostrę Ruby . 

Ogromne wyzwanie

 cleanString caption
INSTAGRAM

„Opowiadanie historii jest zawsze zadaniem tak przyjemnym, jak złożonym i ryzykownym. Tym razem musimy zaadaptować cały meksykański klasyk telewizyjny: Ruby ”, napisał na Instagramie wenezuelski pisarz Leonardo Padrón , który odpowiada za scenariusze serii. 

Wkrótce 

 cleanString caption
INSTAGRAM

Nowa wersja Ruby zostanie wydana przez Univision

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *