rubi fot. Televisa

Rozpoczynają się nagrania Rubi

Obsada nowej wersji przebojowej telenoweli, w której wystąpiła Bárbara Mori 15 lat temu, a obecnie szefuje jej , spotkała się po raz pierwszy w zeszłą sobotę w Meksyku, aby oficjalnie rozpocząć serię nagrań.

Bohaterowie

Uśmiechnięci i podekscytowani, tak José Ron i  byli widziani w zeszłą sobotę  podczas oficjalnego rozpoczęcia nagrań nowej wersji 

Siostrzenica Thalii nie mogła ukryć podekscytowania dzieleniem się tym ambitnym projektem z Ronem i Guirao. 


Camila Sodi, José Ron y (foto )

Pocałunek na szczęście!

Nagrania z serii dopiero się zaczynają, a chemia między Sodi i jej dwoma galanterami jest już zauważalna, prawda?


Camila Sodi, José Ron y Rodrigo Guirao (foto Instagram Camila Story)

Czy to ty ?

Z tą spektakularną marynarką i spodniami Sodi pozowała podczas pierwszego klapsa nagrań Rubi. Czy tak będzie wyglądała w serii? 


Camila_Sodi_(foto_Televisa)

Łamacz serc

Argentyński aktor Rodrio Guirao , który będzie grał jedną z czołowych ról w Rubi , był jednym z najbardziej podekscytowanych. „Dziś mam świetną okazję do zagrania Héctora, tej wspaniałej postaci, którą Rulli zrobił tak dobrze lat temu. W tym przypadku będzie to seria 26 rozdziałów z nowościami i zwrotami akcji, które zaskoczą ”- powiedział 39-letni aktor z sieci społecznościowych. 

Rodrigo Guirao (foto )

Marcus Ornellas

„Nowy wygląd, nowy projekt, ten sam uśmiech”, napisał chłopak Ariadne Díaz na Instagramie , który jest również częścią tej długo oczekiwanej powieści 15 lat temu.


Marcus Ornellas (foto Televisa)

Ela Velden

Młoda meksykańska aktorka zagra w nowej wersji Ruby, dziennikarkę, która jest bardzo zainteresowany poznaniem życia bohatera. Jej postać nie istniała w oryginalnej historii.  

Eva_Velden__foto_Televisa
Eva_Velden__foto_Televisa

Tania Lizardo

„Mogę tylko podziękować. Jestem najszczęśliwszą z tej wspaniałej rodziny, dziękuję za możliwość, za zaufanie i za przyjęcie mnie z taką miłością – powiedziała meksykańska aktorka na Instagramie, która zagra siostrę Rubi. 

Tania_Lizardo__foto_Televisa
Tania_Lizardo__foto_Televisa

Ogromne wyzwanie

„Opowiadanie historii jest zawsze zadaniem tak przyjemnym, jak złożonym i ryzykownym. Tym razem musimy zaadaptować cały meksykański klasyk telewizyjny: Rubi ”, napisał na Instagramie wenezuelski pisarz Leonardo Padrón , który odpowiada za scenariusze serii. 

Wkrótce 

Nowa wersja Rubi zostanie wydana przez Univision

Udostępnij

Zostaw odpowiedź