Zwiastun i data premiery La Doña 2


Drugi sezon przeboju Telemundo z udziałem Aracely Arámbula ma już datę premiery.


Wszyscy wierzyli, że nie żyje, ale Altagracia Sandoval, alias La doña , wkrótce wróci z większą siłą niż kiedykolwiek.

Telemundo ogłosiło w tę niedzielę, podczas transmisji Miss Universe 2019 , datę premiery tak  drugiego sezonu udanej telenoweli z udziałem meksykańskiej aktorki Aracely Arámbuli w skórze przerażającego „doña”.

Seria, którą poprowadzą także David Zepeda , Carlos Ponce , Kika Edgar , Maricela González i Danna Paola , wyląduje na początku tego roku w latynoskiej emisji.

W poniedziałek, 13 stycznia zaczną się nowe rozdziały tej oryginalnej produkcji Telemundo, napisane przez José Vicente Spataro, które przy tej okazji nie będą prezentować wiodącego występu Davida Chocarro .

Obejrzyj zwiastun La Doña 2 !Pod koniec poprzedniego sezonu Altagracia (Arámbula) postanowiła przejść na emeryturę, aby rozpocząć nowe życie po tym, jak jej córka Monica (Danna) poślubiła Saúla (Chocarro).

Dwa lata później Monica i Saúl Aguirre kontynuują współpracę, on jako prawnik na czele Fundacji Renacer, a ona jako studentka prawa i wraz ze swoją ciotką Reginą walczą o wyeliminowanie przemocy na tle płciowym.

Nie podoba się to osobom odpowiedzialnym za zbrodnie, w tym Arcoiris , gang znany z zabijania kobiet po torturowaniu ich kulami z farbą. W ten sposób Saul staje się ofiarą przez tajemnicze zniknięcie.

Martwiąc się o bezpieczeństwo swojej córki, La Doña podejmuje decyzję o powrocie do Meksyku, aby go szukać, nie dbając o to, że musi stanąć przed wymiarem sprawiedliwości i ponownie spotkać się z José Luisem Navarrete (Zepeda), przedsiębiorcą, z którym ma wiele nierozstrzygniętych spraw.


aracely-arambula-la-doncc83a-.jpg

Obraz staje się jeszcze ciemniejszy, gdy Monica również znika, a agent León Contreras (Ponce) łączy ten fakt z zespołem Los Arcoiris.

Altagracia jednak nie wierzy w to i podejrzewa swoich wrogów.

La Dona nie jest jedyną, która będzie walczyć o sprawiedliwość. Po drodze towarzyszyć będzie jej Noelia Molina (Paola Fernández), młoda kobieta o skromnym pochodzeniu, która również sama jest winna śmierci siostry.


Aracely Arambula
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *