Czy będzie trzeci sezon La doña?


Aracely Arámbula odpowiada na najbardziej wyczekiwane pytanie po kontrowersyjnym finale drugiego sezonu telenoweli Telemundo


Wczoraj nastąpił wielki finał La dona‚. Seria z Aracely Arámbulą pozostawiła jednak kilka otwartych historii, co daje podstawy sądzić, że może nastąpić trzeci sezon. Ale czy będą nagrywane nowe rozdziały serii, na której czele są także David Zepeda , Carlos Ponce , Kika Edgar i reszta?

„Mam nadzieję,chciałabym zrobić trzeci sezon, ale w obecnej rzeczywistości, jaka jest sytuacja i jak wszystko się zatrzymuje nie wiadomo. Nie ma żadnych projektów i nie można filmować, a prawda jest taka, że ​​nie ma historii dla La doña 3 ”, powiedziała. bohaterka także melodramatu La patrona poprzez transmisję na żywo, którą przeprowadziła za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

„Jeśli będzie jakiś pomysł, ale nie mamy dla La doña 3. Zobaczmy, co się stanie” – dodała Arámbula.

Artystka, która ma ponad 5 milionów obserwujących na Instagramie, przyznała w wywiadzie dla programu telewizyjnego Al rojo vivo (Telemundo) przed finałem telenoweli, że miała trudności z nagraniem tego sezonu.


aracely-arambula-la-doncc83a-.jpg
Aracely Arámbula La doña  TELEMUNDO

„Moja postać bardzo cierpiała, jak wiadomo, przez śmierć córki. Był to bardzo ciężki cios emocjonalny dla postaci i aktorki, ponieważ musiałem to przeżyć, a jest to bardzo bolesne. Myślę, że zemsta jest bardzo ciężkim problemem [… ] ”, zapewniła Aracely.



Więcej do zobaczenia

José Spataro , twórca La doña , w poniedziałek przy okazji transmisji ostatniego rozdziału poświęcił Arámbuli kilka emocjonalnych słów na swoich portalach społecznościowych.


Aracely Arambula
Aracely Arámbula La doña  TELEMUNDO

„Przez cztery lata stałaś się „ moją damą ”, moją muzą i inspiracją dla postaci, która wyróżniła moje życie, z interpretacją, która przerosła wszystko, o czym marzyłem, kiedy to pisaliśmy. Spotkałem też Aracely, niezwykłą istotę ludzką, która poza swoim mistrzowskim talentem aktorskim stała się moją przyjaciółką i jedną z najlepszych osób, jakie kiedykolwiek spotkałem. Ze względu na profesjonalizm, szlachetność, miłość do wspierania tych, którzy cię potrzebują, siłę i tysiące innych powodów, Uwielbiam cię nieskończenie ”- napisał autor melodramatu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *