Czy będzie trzeci sezon Królowej Południa ?

Hit telenoweli z udziałem zakończył swój drugi z otwartym zakończeniem, pozostawia drzwi otwarte na trzeci.

Po trzech miesiącach bycia numerem 1 w hiszpańskojęzycznej telewizji, Królowa Południa zamknęła swój drugi zeszłej nocy ostatnim rozdziałem, który nie pozostawił nikogo obojętnym i wywołał niekończące się reakcje w sieciach społecznościowych .

Chociaż sieć jeszcze tego nie potwierdziła, tak otwarty, jaki miała udana superseria – wiele jego fabuł było niedokończonych – sugeruje, że prowadzona przez meksykańską aktorkę  mogłaby mieć trzeci sezon.

„To pachnie jak trzeci sezon”, napisał widz na Instagramie po obejrzeniu ostatniej nocy ostatniego rozdziału Królowej Południa 2 .

„Mam nadzieję, że nie zajmie to 8 lat” – skomentował inny fan tej historii.


 cleanString caption
INSTAGRAM KRÓLOWA POŁUDNIA

Ale czy będzie trzeci sezon Królowej Południa ?

„Nie wiem”, taka była odpowiedź udzielona przez Kate del Castillo , w poniedziałek podczas wywiadu w „  Un nuevo día (Telemundo) po zapytaniu o tę sprawę.

46-letnia uchyliła jednak drzwi, aby wziąć udział w nowym sezonie.

„Jeśli jest coś solidnego, jeśli jest dobra historia, to tak [chciałabym], ponieważ nie chcemy nikogo zawieść”, powiedziała meksykańska gwiazda.

„Mam nadzieję – dodała Kate.


 cleanString caption
DZIĘKI UPRZEJMOŚCI TELEMUNDO

Jej w serii, kolumbijska  Isabella Sierra , również przemawiała w sieciach społecznościowych o niepewnej przyszłości superserii i chociaż powiedziała, że ​​nie wie, czy będzie trzeci sezon, utalentowana dziewczyna przyznała, że ​​będzie najszczęśliwsza z tego powodu.„Wielu z was powiedziało mi, że chce trzeci sezon, a wtedy nie wiedziałam, co ci powiedzieć, ponieważ nie wiem, czy zamierzają zrobić nowy sezon, ale ja też bym tego chciał” – powiedziała Isabella w swoim profilu na Instagramie.

Udostępnij
Sprawdź także  Maite Perroni szczerze opowiada o swoim związku z Andrésem Tovar

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź