Dramat aktora Rebel Way po utracie oka


„Nadszedł czas, kiedy powiedziałem:„ To nie moja wina, że ​​wywołuje inne wrażenie, obrzydzenie ”


Prawie pięć lat po wypadku domowym, który kosztował go stratę lewego oka, argentyński aktor Diego Mesaglio powiedział połowie swojego kraju, jak udało mu się pokonać ten silny cios i jak to wydarzenie zmieniło z dnia na dzień jego życie już na zawsze.


Oryginał


Sukces Rebelde , telenoweli , w której wystąpili Anahi Maite Perroni , Alfonso Herrera , Dulce María, Christopher Uckermann i spółka w latach 2004-2006, nie byłby możliwy bez istnienia Rebelde Way , argentyńskiej historii, którą wyprodukował producent Cris Morena  dwa lata wcześniej z Luisaną Lopilato i Benjaminem Rojasem w jej czołowej obsadzie. Seria również spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród nastolatków w różnych krajach.

Diego Mesaglio


Rebelde Way 2
MEZCALENT

Szesnaście lat po jego zakończeniu życie wiodącej obsady młodzieżowej bardzo się zmieniło, ale żaden z nich nie przybrał tak gwałtownego i nieoczekiwanego zwrotu jak Diego Mesaglio , który grał Guido w popularnej telenoweli.


Diego Mesaglio 3
INSTAGRAM DIEGO MESAGLIO

35-letni tłumacz miał w 2015 r. nieszczęśliwy wypadek domowy, który kosztował go wzrok w lewym oku.


Wyjaśnienie


Diego Mesaglio 24
INSTAGRAM DIEGO MESAGLIO

„Czyściłem niektóre rzeczy, oparłem butelkę alkoholu na toalecie, a kiedy skupiałem się wyślizgnęła się, chciałem ją złapać, była otwarta i dostałem alkohol w oko. Udałem się do kliniki i udzielono pierwszej pomocy, ale nie wymyli mnie dobrze. Prawie nigdy mnie nie myją dokładnie i dali mi kroplę znieczulenia i znieczulali mnie, gdy bolało ”, powiedział Mesaglio w ostatnim wywiadzie dla argentyńskiej gazety Infobae.


Złe leczenie


Diego Mesaglio 5
INSTAGRAM DIEGO MESAGLIO

„Zrobiłem to, co powiedział mi lekarz, a prawda jest taka, że ​​między alkoholem, który był w środku, a nadmiarem znieczulenia nastąpiło palenie się rogówki, całe oko słabło. Kiedy spałem, nie zdawałem sobie z tego sprawy. uspokoiło ból, ale pogarszało wszystko inne, więc później dowiedziałem się, że […] te krople wpuszcza się co 12 godzin a opróżniłem butelkę jednej nocy. To było złe leczenie” – powiedział.


Wszystko się zmieniło


Diego Mesaglio
INSTAGRAM DIEGO MESAGLIO

Utrata wzroku lewego oka spowodowała, że ​​jego świat z dnia na dzień obrócił się o 180 stopni. „Zmieniło mnie to we wszystkim, byłem osobą, która pracowała, w tym czasie tworzyłem serial, był także film i mniej więcej zamykałem sezon teatralny latem, a nagle z nocy na noc, rano musiałem przestać robić wszystko, absolutnie wszystko i uzależniłem się od wszystkich – powiedział.


Trudne, ale nie niemożliwe


Diego Mesaglio 4
INSTAGRAM DIEGO MESAGLIO

Chociaż nie było to łatwe, aktorowi udało się opuścić studnię, w której był. „[Dzięki moim] przyjaciołom i głównemu czynnikowi, mojej mamie, tacie, dwóch siostrach i mojej siostrzenicy.” I mógł wrócić do pracy w 2017 roku.


Nasz kompleks


Diego Mesaglio 2
INSTAGRAM DIEGO MESAGLIO

„To, co mogę powiedzieć, że przezwyciężyłem to kwestia uprzedzeń, a prawda jest taka, że ​​przyszedł czas, kiedy powiedziałem:„ to nie moja wina, że ​​to drugie oko robi takie wrażenie, to obrzydza ”- powiedział.


Odważny

Diego Mesaglio 22
INSTAGRAM DIEGO MESAGLIO

Aktor stał się swoim świadectwem wzorem do naśladowania dla wielu, którzy pomimo trudności, jakie stawia im życie, postanawiają iść przez świat z uśmiechem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *