Zastępczyni Dulce Maríi w drugim sezonie ‚La doña’


Młoda meksykańska aktorka ożywi postać, którą zagrała Dulce María w drugim sezonie przebojowej telenundowej telenoweli z udziałem Aracely Arámbuli.


Jedną z postaci, która przysporzyła Telemundo większego bólu głowy podczas tworzenia obsady drugiego sezonu La Doña, była Noelia, główna młodzieńcza twarz tej historii, którą po raz kolejny kieruje znaną meksykańską aktorką Aracely Arambula .

Początkowo tę postać zagrała Dulce María , jednak exRBD zrezygnowała z projektu w ciągu kilku dni od rozpoczęcia nagrywania, co spowodowało, że hiszpańskojęzyczna stacja musiał aszukać przymusowonowej aktorki.

Po zastanowieniu się nad kilkoma opcjami, wreszcie młoda meksykańska aktorka Paola Fernández przekonała zespół castingowy swoją świeżością i talentem.

„Czuję się bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że dali mi możliwość stworzenia tej wspaniałej postaci i uczestniczenia w tym wspaniałym projekcie. Dużo walczyłam o taką okazję i nadszedł czas dla mnie ”- mówiła podekscytowana w wywiadzie dla  People en Español Paola, który miała różne role w serialach takich jak  Súper XLas buchonas i Diablo Guardián.Drugi sezon La doña zostanie wkrótce pokazany przez Telemundo.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *