Ricky Martin, Bad Bunny i inni pokazują wsparcie dla Portoryko po huraganie Fiona


„Wiem, że wzniesiemy się z większą siłą, z większą odwagą” – powiedział Martin


 i inni latynoscy artyści solidaryzują się z po tym, jak Fiona wylądował na wyspie w niedzielę (18 września).

po raz kolejny staje w obliczu kolejnego ciężkiego ciosu ze strony Matki Natury, ale tak jak robiliśmy to przy innych okazjach, wiem, że wzniesiemy się z większą siłą, z większą odwagą” – powiedział Martin w filmie w poniedziałek (19 września). „Przesyłam ci uścisk z całą moją miłością. Wiem, że zjednoczeni sprawimy, że nasza mała wyspa znów zabłyśnie tak, jak zawsze. Kocham Cię, kocham Cię całym sercem.”

Fiona została podniesiona do sztormu kategorii 4 i zabiła kilka osób na Wyspach Karaibskich, donosi CNN. Burza doprowadziła do gwałtownych powodzi, lawin błotnych i zaciemnienia na całej wyspie w . Większość wyspy pozostaje bez prądu, według raportów firm użyteczności publicznej śledzonych przez  PowerOutage.us, a urzędnicy spodziewają się, że pełne przywrócenie usługi może zająć kilka dni.

Ponad 1000 mieszkańców zostało uratowanych w Puerto Rico, donosi The New York Times. Fiona uderzyła w wyspę zaledwie dwa dni przed pięcioletnią rocznicą huraganu Maria, który uderzył w jako sztorm kategorii 4 w 2017 roku. Fiona wylądował również na Dominikanie.

Inni artyści, którzy w mediach społecznościowych wyrazili swoją miłość i solidarność z tymi, których dotknęła burza, to , Victor Manuelle, J Balvin, Feid i Wisin, który podzielił się obrazem zniszczenia w jego rodzinnym mieście Cayey.

, który jest w trakcie swojej World's Hottest Tour, również wysłał wiadomość podczas swojego koncertu 18 września. „Chciałbym, abyśmy z San Diego wysłali wibracje do wszystkich w Portoryko, ponieważ teraz przechodzi huragan” – powiedział. „Ci, którzy są wierzący, wierzę w wasze modlitwy”.

Zobacz, jak latynoscy artyści zareagowali na zniszczenia spowodowane przez Fionę.


https://www.instagram.com/p/CisZD00rjNy/
Udostępnij

Zostaw odpowiedź