Premiera „El Repatriado” na Star+ / Disney+


Cały tej serii jest już dostępny na /


W środę, 21 września, miała miejsce premiera w Ameryce Łacińskiej za pośrednictwem serwisu streamingowego  a w pozostałych rrjonach ,  . opowiada historię Leonela Reiny, chłopca z Meksyku, który został adoptowany w Stanach Zjednoczonych po tym, jak został oddzielony od swojej biologicznej rodziny na granicy podczas nielegalnego przejścia.


SPECIAL/THE WALT DISNEY COMPANY

Leonel dorasta w Stanach Zjednoczonych, wierząc, że Roberto jest jego biologicznym ojcem i chociaż nie jest pewien swojego pochodzenia i nie mówi po hiszpańsku, ciągle miewa koszmary związane z meksykańską granicą i kobietą, której nie pamięta. Nie zadaje sobie jednak pytań: Jego życie jest dobre, ma świetne relacje z rodzicami, dziewczyną, przyjaciółmi i obiecującą przyszłością jako bokser. Nie wie jednak, że to się radykalnie zmieni z powodu zdrady.


THE WALT DISNEY COMPANY

W dniu bardzo ważnej walki Leonel zostaje aresztowany i deportowany do Matamoros jako nielegalny imigrant, bez możliwości udowodnienia, że ​​jest obywatelem amerykańskim . Destiny zabiera go do malowniczej dzielnicy w Mexico City, gdzie będzie musiał skonfrontować się ze swoimi pomysłami, przetrwać, odkryć na nowo swoje korzenie, rozwikłać tajemnice, przełamać uprzedzenia, nauczyć się języka, przystosować się do nowego stylu życia, poznać nowych przyjaciół i odkryć możliwość prawdziwej miłości, nie zaniedbując swojego bokserskiego marzenia i pilnej potrzeby powrotu do tego, co do tej pory uważał za swój kraj.

 składa się z dziesięciu 45-minutowych odcinków i gwiazd tj. , , , , , Dagoberto Gama, a dodatkowo: Jorge Aranda, Ian Sebastián, Chappell Bunch, Erick Cañete, Esteban Caicedo, Estrella Solís, Raquel Robles, Leticia Huijara i Sonya Smith.


THE WALT DISNEY COMPANY

przedstawia szereg różnorodnych postaci, które wzbogacają historię dzięki różnym punktom widzenia, doświadczeniom i tożsamościom płciowym .

Sprawdź także  '¿Quién mató a Sara?': wyjaśnienie zakończenia sezonu 1 (spojlery)?

W nowej produkcji, wyprodukowanej w całości w Meksyku przez BTF Media, występuje Felipe Martínez jako showrunner i współ z Nuno Gomesem. Scenarzystami są Héctor Valdés, Mauricio Somuano i Alejandra Urdiain.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź