Netflix ogłasza rozpoczęcie zdjęć do Berlina, spin-off 'La casa de papel’


Nowy zespół towarzyszący Berlinowi tworzą , , , Julio Peña Fernández i


zaprezentował na konferencji prasowej w Madrycie początek zdjęć i nową obsadę Berlina, spin-offu , który opowiada o podróży przez najbardziej niezwykłe rabunki kultowej postaci granej przez .Według słów twórców Esther Martínez Lobato i Álexa Piny podczas konferencji prasowej: „Postać Berlina ma najbardziej żywiołową osobowość, by umieścić ją w innym wszechświecie. Bardzo podobał nam się pomysł wprowadzenia nowego zespołu po Berlinie w innym stanie emocjonalnym.

() wciela się w rolę hedonistycznego i przebiegłego Berlina. Wraz z nim jego nowy zespół: (Isabel) gra Keilę, eminencję w dziedzinie inżynierii elektronicznej;  (Fariña) gra Damiána, profesora, filantropa i powiernika Berlina;  (Bienvenidos a Edén) gra Camerona, kamikaze, który zawsze żyje na krawędzi; Julio Peña Fernández (A través de mi ventanaPrzez moje okno ) daje życie Roi, wiernemu dziedzicowi Berlina; a gra Bruce’a, bezwzględnego człowieka czynu w gangu.

Osiem odcinków serii, stworzonych przez Esther Martínez Lobato (La casa de papel, Sky Roj ) i Álexa Pina (La casa de papel, Sky Rojo), napisali David Oliva, David Berrocal, Esther Martínez Lobato i Álex Pina. Serię wyreżyserują Albert Pintó (Sky Rojo, Malasaña 32), David Barrocal (Sky Rojo, La casa de papel) i Geoffrey Cowper (Tercer Grado).

Zdjęcia do serialu rozpoczną się 3 października w Paryżu i potrwają przez kilka tygodni między stolicą Francji a Madrytem.


Udostępnij
Sprawdź także  Historia tajemnicy i romansu ożywa dzięki niezapomnianym piosenkom w „Siempre fui yo”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź