Buendía Estudios ogłasza podczas Iberseries rozpoczęcie zdjęć do 'La pasión turca’


Obecna w Madrycie firma produkcyjna ogłosiła, że ​​zdjęcia do nowej serii , adaptacji powieści Antonio Gali, rozpoczną się w Turcji 30 października. Ponadto zaprezentował projekt , który jest częścią umowy podpisanej z Universal International Studios


zaprezentowało swoje nowości na targach & Platino Industria, w przemówieniu zatytułowanym „: talent, trendy i modele biznesowe”.

Podczas prezentacji Ignacio Corrales, dyrektor generalny i Sonia Martinez, dyrektor redakcji, ogłosili rozpoczęcie zdjęć do nowej beletrystyki opartej na powieści Antonio Gali, La pasion turca, przeznaczonej m.in. na Antena 3 i Premium.

La pasion turca to zaktualizowana wizja słynnej powieści Antonio Gali. Jest to oryginalny TV, w którym Montse García, Sonia Martínez i Amparo Miralles odpowiadają za produkcję wykonawczą.

Ten sześcioodcinkowy został napisany przez Irene Rodríguez (Dos vidas, La otra mirada) i Esther Morales (, Vis à vis) i wyreżyserowany przez Iñaki Peñafiel (La cocinera de Castamar, El tiempo entre costuras). Emilio Giménez (Lo imposible) kieruje zespołem produkcyjnym, w skład którego wchodzą Teo Delgado (Los herederos de la tierra) jako reżyser obrazu, Juan Carlos Bilbao (Apagón) jako dyrektor artystyczny i Jaime Barros (Santo) jako reżyser dźwięku. Juan Antonio Bello Caballero ( a isla del viento) i Romana González (Cristo y Rey) prowadzą odpowiednio zespoły Kostiumów i Charakteryzatorów.

Zdjęcia rozpoczną się pod koniec października w Stambule, gdzie potrwają siedem tygodni przed przeprowadzką do Madrytu. W obsadzie znajdą się nazwiska hiszpańskie, tureckie i włoskie.

Powieść została wydana przez Editorial Planeta. Prawami audiowizualnymi zarządza Book & Rights działu wydawniczego.

Streszczenie:

Olivia, hiszpańska nauczycielka sztuk pięknych o błyskotliwej karierze zawodowej, budzi się ze śpiączki w szpitalu w Stambule po próbie samobójczej. Tam odpowiada na pytania inspektora, który wraz z Yamanem, jej tureckim kochankiem, bada współpracę Olivii w sieci przemytu dzieł sztuki.

Sprawdź także  Wszechświat „Elite” rośnie: Netflix przygotowuje specjalne treści

Historia bohaterki rekonstruuje w dwóch etapach wszechogarniającą pasję, z jaką żyła z Yamanem i która sprawiła, że ​​porzuciła swój projekt życiowy w Hiszpanii. Pełna świateł i cieni opowieść, w której Olivia nie zawsze mówi prawdę, co podsyca tajemnicę otaczającą jej pobyt w Turcji i udział w niebezpiecznym biznesie mężczyzny.

Czy Olivia działa, by ratować siebie, czy ratować Yamana i ich historię miłosną?

Buendía Studios i Universal International Studios opracowują 

W marcu zeszłego roku Buendía i Universal International Studios podpisały umowę o wspólnym opracowaniu i produkcji oryginalnych seriali na rynek hiszpańskojęzyczny, co stanowi fundamentalny krok w strategii Buendii polegającej na tworzeniu treści premium w języku hiszpańskim dla odbiorców na całym świecie.

Na podstawie umowy Buendía Estudios i Universal International Studios opracowują adaptację bestsellera Javiera Sierry El ángel perdido. Powieść El ángel perdido została opublikowana przez Editorial Planeta.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź