Eva Ugarte y Francisco Ortiz

Eva Ugarte i Francisco Ortiz uzupełniają obsadę nowej serii Antena 3 „¿A qué estás esperando?”


Kilka miesięcy temu ogłosiło swój najnowszy krok w świat adaptacji literackiej


Platforma, znana z innowacyjnych treści w serwisie , nabyła prawa do adaptacji dwóch znaczących powieści uznanej pisarki : ‘' i ‘Tampoco pido tanto'.

Prace te, eksplorujące złożoność miłości i strach przed zaangażowaniem, a wkrótce ożyją na ekranie, obiecując wyjątkowe połączenie dramatu, pasji i humoru.

” już trwa, a zdjęcia wkrótce się rozpoczną, dzięki produkcji Canarias we współpracy z Diagonal (Banijay Iberia) i DeAPlaneta. zamknęła swój czołowy kwartet, co stanowi kamień milowy w procesie produkcyjnym.

i przewodzą obsadzie, grając jedną z głównych par, natomiast i uzupełniają ten kwartet, ożywiając drugą parę bohaterów.

To ogłoszenie następuje po ekskluzywnych doniesieniach El Televisero, które potwierdziły udział Ugarte i Ortiza. Z Ugarte, znaną z ról w 'El otro lado' i ‘Madres. Amor y vida” oraz Ortiza, znanego z ról w „Memento Mori” i „García!”, zapowiada pierwszorzędną obsadę, która jest w stanie uchwycić istotę złożonych relacji, które Maxwell ukazuje w swoich powieściach.

aspiruje do bycia świeżą i innowacyjną propozycją, która nie tylko zagłębi się w dylematy miłości i różne jej formy, jakie może ona przybierać we współczesnym społeczeństwie, ale także swobodnie i bez uprzedzeń zgłębi temat seksualności, oferując w ten sposób odzwierciedlenie nowoczesnych postaw wobec romantyzmu i zaangażowania.

W zaskakujący sposób zdecydowało że „¿A qué estás esperando?” nie ogranicza się do platformy atresplayer, ale będzie także transmitowane na antenie , poszerzając w ten sposób swój zasięg do szerszej publiczności.

To strategiczne posunięcie podkreśla wiarę Atresmedia w potencjał serialu w zakresie oddźwięku wśród szerokiej publiczności, dołączając do listy seriali, które podążały podobną ścieżką, takich jak ‘Beguinas', ‘Ángela', ‘', i ‘Eva & Nicole'.

Fabuła „¿A qué estás esperando?” przedstawia Cana, przystojnego pilota tureckiego pochodzenia granego przez Rubéna Cortada, oraz Sonię, samotną matkę graną przez Adrianę Torrebejano, których ścieżki krzyżują się w nieoczekiwanych okolicznościach, ujawniając głęboką więź naznaczoną wspólnymi pasjami i wspólnym strachem przed miłością.

Z kolei historia Daryla () i Carol () obiecuje eksplorację wyzwań i korzyści płynących z przezwyciężenia osobistych lęków i poddania się miłości.

Tym ambitnym projektem Atresmedia pragnie nie tylko bawić, ale także prowokować do refleksji na temat miłości, zaangażowania i niezależności w XXI wieku, trzymając publiczność w napięciu i pragnącą więcej. ¿A qué estás esperando?” zapowiada się na emocjonalną podróż, która odkryje wzloty i upadki miłości we wszystkich jej postaciach i niewątpliwie będzie cennym dodatkiem do obecnego krajobrazu telewizyjnego.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź