Onza prezentuje swój nowy dramat kryminalny 'Sattva’ na Iberseries


Ośmiodcinkowy dramat kryminalny przedstawia się jako „transatlantycka między Meksykiem a Hiszpanią”


, za pośrednictwem swojej spółki zależnej Onza Américas (El ministerio del tiempo), ogłosiła produkcję nowego dramatu kryminalnego .

Jak ujawniło Variety  dramat stworzony przez hiszpańskiego aktora Rubéna Sanza (El dragón) i napisany przez Luisa Gamboa (Promesas de campaña), jest przedstawiany jako „transatlantycka między Meksykiem a Hiszpanią”.

„Obfitość platform streamingowych i ich nienasycone zapotrzebowanie na treści, które pozwoliły programom krążyć na większej liczbie terytoriów, zachęciły do ​​większej produkcji treści” – powiedziała Valentina Pozzoli, dyrektor ds. rozwoju i międzynarodowych koprodukcji w Onza. „Opracowujemy różne seriale w różnych gatunkach, w tym science fiction, dramaty rodzinne i policyjne” – dodała.

Ośmiodcinkowa śledzi policjanta Axela, który koncentruje się na zapobieganiu przestępczości zorganizowanej, ale którego kryminalna przeszłość dopada go, gdy młoda kobieta, którą zawsze kochał, zostaje porwana. Gdy znajdzie więcej przeszkód, aby ją znaleźć, będzie musiał zapłacić cenę swojej nieprzyjemnej przeszłości.

Onza Americas produkuje obecnie Isla Brava dla ViX+

Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj obsadę „El Cartel de los Sapos: el origen”, nowego serialu Caracol Televisión

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź