Rubén Cortada fot Antena 3

„¿A qué estás esperando?”, adaptacja Megan Maxwell z Atresmedia ma już głównego bohatera: Rubéna Cortada


Uznana pisarka i gigant medialny połączyli siły, aby stworzyć oparty na popularnych powieściach Maxwella ‘' i


Ta , która zostanie wydana na platformie , zapowiada się na komedię romantyczną badającą złożoność współczesnej miłości, skupiającą się na dwóch parach rozdartych między miłością a strachem przed utratą niezależności.

Zdjęcia mają rozpocząć się już za dwa miesiące, a produkcją tego długo oczekiwanego serialu zajmuje się Canarias we współpracy z Diagonal () i DeAPlaneta.

W ekskluzywnej rewelacji FormulaTV ogłoszono, że poprowadzi obsadę, wcielając się w Cana, charyzmatycznego głównego bohatera filmu „”.

Can (Cortada) to młody pilot tureckiego pochodzenia, uwikłany w rodzinną tradycję uczestniczenia w comiesięcznych kolacjach w celu znalezienia żony, spełniając w ten sposób życzenie ojca.

Jednocześnie poznajemy Sonię, samotną matkę zaangażowaną w te spotkania za namową matki, która szuka bogatego spadkobiercy dla pozostałych dwóch córek. Między Canem i Sonią rodzi się iskra, która zapoczątkowuje związek oparty na wolności seksualnej i chęci uniknięcia głębokich więzi emocjonalnych.

ten jawi się jako świeża i odważna propozycja w obecnym krajobrazie telewizji. Łącząc glamour i komedię, porusza takie tematy, jak sprzeczności w miłości i zróżnicowanie relacji we współczesnym społeczeństwie. Ponadto zagłębia się w eksplorację erotycznych uniwersów, w których bohaterowie mogą cieszyć się swoją seksualnością bez obawy, że się zakochają.

Fascynującym szczegółem jest to, że postać Cana jest inspirowana tureckim aktorem Canem Yamanem.  w rozmowie z Yago Gómezem Duro wyznała, że ​​pisząc „¿A qué estás esperando?”, miała na biurku zdjęcie Cana Yamana. Chociaż Yaman nie gra tej postaci w serialu, inspiracja ta odzwierciedla wizję Maxwell, zgodnie z którą jej powieści prędzej czy później zostaną zaadaptowane na potrzeby telewizji lub streamingu.

Atresplayera i Megan Maxwell zapowiada się na ekscytujący i wyjątkowy dodatek do świata seriali romantycznych, oferujący widzom intymne i nowoczesne spojrzenie na romantyczne relacje i wyzwania, jakie niosą ze sobą w dzisiejszym społeczeństwie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź