Jaki jest związek między Albą Flores i Lolą Flores?


To, że i mają to samo nazwisko, nie jest przypadkiem, łączy je rodzinna więź. Powiemy ci więcej o tym „związku” między Hiszpankami


W zależności od tego, jakim jesteś pokoleniem, bardziej utożsamiasz się z , Nairobi w odnoszącym sukcesy serialu   , lub z Lolą Flores, która zmarła w 1995 roku i brała udział w ponad 40 filmach, a także w kilku programach telewizyjnych. Obie aktorki odnoszą duże sukcesy, ale oprócz talentu łączy je jeszcze jedno – nazwisko. Dowiemy się, jakie ogniwo łączy hiszpańskie aktorki Albę Flores i Lolę Flores.

 miała troje dzieci z cygańskim gitarzystą i kompozytorem Antonio Gonzálezem El Pescaíllą: Lolitę, Rosario i Antonio Flores. Jedyne męskie dziecko pary miało tylko jedną córkę, Albę Flores. Co sprawia, że ​​Alba jest wnuczką Loli Flores.


ALBA FLORES Z BABCIĄ LOLĄ FLORES

Alba czuje się bardzo dumna ze swojej babci i za każdym razem, gdy ma okazję, wychodzi, aby porozmawiać o niej.

Należy dodać, że Alba Flores jako dziewczynka nie chciała być artystką, bo jej wydawała się jej bardzo nudna, ponieważ zawsze spędzała czas śpiewając i wykonując artystyczne elementy. Ale w końcu, z biegiem czasu, spuścizna jego dziadków, wujków i ojca wydaje się że przeważyła i postanowiła podjąć się aktorstwa.

Nie jest łatwo należeć do tak ważnej dynastii jak Flores, ale najwyraźniej Alba bardzo dobrze to znosiła. Zawsze była stanowcza i zdeterminowana, czego chce, jakie są jej cele i co woli ukrywać przed opinią publiczną. Wygląda na to, że dorastanie w środku serialu dało jej narzędzia, aby wiedzieć, jak sobie wygodnie radzić.

Udostępnij
Sprawdź także  Chenoa ogłasza nowy projekt

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź