Entre Hombres: oczekiwana argentyńska produkcja, która pojawi się na HBO Max pod koniec miesiąca (w Polsce nie wiadomo kiedy)


Dramatyczny miniserial oparty jest na kultowej powieści Germána Maggioriego, a premierowe odcinki pojawią się 26 września


HBO Max przedstawia długo oczekiwaną argentyńską produkcję „Entre Hombres” , dramat kryminalny z dziwnym humorem, w którym występuje podział społeczny końca lat 90. w Argentynie.

Cały sezon, składający się z czterech godzinnych rozdziałów, trafi na platformę streamingową 26 września, a na HBO w każdą niedzielę będzie premierowy odcinek.Buenos Aires, 1996. Nagrywani są trzej wpływowi mężczyźni, którzy biorą udział w orgii w apartamencie hotelowym ze wszystkimi zwykłymi składnikami: alkoholem, narkotykami i seksem. Ale po jednej linijce za dużo prostytutka umiera, a kompromitujący film nagle znika. To rozpoczyna łańcuch wydarzeń, które szybko wplątują ich nie tylko w cały półświat i półświatek miasta, ale także skorumpowaną policję. Znajdują się zwłoki, świnie szefa gangu otrzymują mnóstwo świeżego jedzenia, a policja przypadkowo torturuje niewłaściwą osobę w poszukiwaniu kasety wideo.

Lata 90. były w Argentynie czasem, w którym frywolność możnych rosła w tym samym tempie, co przestępczość, marginalizacja i poczucie bezbronności. Podczas gdy jedna część Buenos Aires jadła pizzę z szampanem, w innych częściach prowincji rosła marginalizacja i przestępczość; a więc gdzie ta historia jest zakotwiczona.

W miniserialu opartym na powieści o tej samej nazwie Germán Maggiori występują Gabriel GoityNicolás FurtadoDiego VelázquezDiego Cremonesi i Claudio Rissi, a jest wyreżyserowany przez Pablo Fendrik ze scenariuszem samego Maggioriego, we współpracy z Fendrikiem.

„Entre Hombres” to pierwsza produkcja latynoamerykańska pokazana na Berlin Film Festival w sekcji Berlinale Series 2021.


Udostępnij
Sprawdź także  Malverde: el santo patrón: oznacza powrót Rafaela Amayi do telewizji. Co za sukces!

Zostaw odpowiedź