La nieta elegida: pierwsze spojrzenie na nową telenowelę kanału RCN


Od pierwszego rozdziału La nieta elegida obiecuje oczarować kolumbijską publiczność na  


Sieć zaczęła promować swój nowy gwiazdorski projekt z pomocą Julio Jiméneza i Ivána Sáncheza. 

 wkrótce trafi na ekrany z nutką suspensu, dramatu i tajemniczości. W udostępnionych zwiastunach występuje większość ów i oferuje krótkie spojrzenie na historię. 

Pierwsze filmy wzbudziły ciekawość publiczności i dała ona do ​​zrozumienia na portalach społecznościowych, że nie mogą się doczekać jego premiery. 

„Wygląda super interesująco i tajemniczo”, „Już chcę to zobaczyć”, „Po raz kolejny fotel nauczycielski Colombia”, „Kocham to”, „Potrzebuję tego”, „To najbardziej oczekiwana przez wszystkich ”, „ Luksusowa ”, „Julio Jiménez zawsze wie, jak wybierać dobre historie”, to tylko niektóre z komentarzy, które znajdują się na Instagramie.

W obsadzie tego ważnego spektaklu obecne są znane i cenione postacie aktorskie. Wśród nich są: , , , , , i Francisca Estévez. 

Pierwsza Consuelo Luzardo, grająca Sarę de Roldán, będzie miała ważny udział w roli matki zamożnej rodziny.

Nowa telenowela kanału przedstawia historię pełną intryg, nienawiści i miłości. Fabuła rozpoczyna się od śmierci bliskiej osoby i przybycia do rodziny Roldánów tajemniczej i nieznanej kobiety. Skrywa wiele sekretów, które zostaną odkryte wraz z rozwojem fabuły. 


Data premiery

Jego premiera ma się odbyć w październiku na ekranach


Udostępnij
Sprawdź także  J Balvin składa sobie hołd w dniu urodzin nowym utworem '7 de Mayo'

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź