La nieta elegida: pierwsze spojrzenie na nową telenowelę kanału RCN


Od pierwszego rozdziału telenowela La nieta elegida obiecuje oczarować kolumbijską publiczność na Canal RCN 


Sieć zaczęła promować swój nowy gwiazdorski projekt z pomocą Julio Jiméneza i Ivána Sáncheza. 

La nieta elegida wkrótce trafi na ekrany z nutką suspensu, dramatu i tajemniczości. W udostępnionych zwiastunach występuje większość aktorów i oferuje krótkie spojrzenie na historię. 

Pierwsze filmy wzbudziły ciekawość publiczności i dała ona do ​​zrozumienia na portalach społecznościowych, że nie mogą się doczekać jego premiery. 

„Wygląda super interesująco i tajemniczo”, „Już chcę to zobaczyć”, „Po raz kolejny fotel nauczycielski Colombia”, „Kocham to”, „Potrzebuję tego”, „To najbardziej oczekiwana przez wszystkich telenowela”, „ Luksusowa obsada”, „Julio Jiménez zawsze wie, jak wybierać dobre historie”, to tylko niektóre z komentarzy, które znajdują się na Instagramie.

W obsadzie tego ważnego spektaklu obecne są znane i cenione postacie aktorskie. Wśród nich są: Carlos Torres, Juliette Pardau, Héctor García, Sebastián Boscán, Marcela Bejumea, Juan Pablo Gamboa i Francisca Estévez. 

Pierwsza aktorka Consuelo Luzardo, grająca Sarę de Roldán, będzie miała ważny udział w roli matki zamożnej rodziny.

Nowa telenowela kanału RCN przedstawia historię pełną intryg, nienawiści i miłości. Fabuła rozpoczyna się od śmierci bliskiej osoby i przybycia do rodziny Roldánów tajemniczej i nieznanej kobiety. Skrywa wiele sekretów, które zostaną odkryte wraz z rozwojem fabuły. 


Data premiery La nieta elegida

Jego premiera ma się odbyć w październiku na ekranach Canal RCN. 


Udostępnij
Sprawdź także  Poznaj Susanę Cala, piosenkarkę, która urzekła Lolę Indigo

Zostaw odpowiedź