Udana hiszpańska seria będzie miała drugi sezon z gwiazdą 'La casa de Papel’


zaskoczył wszystkich, potwierdzając potwierdzając drugi serii


W zeszłym roku  zaskoczył wszystkich serialem  / , hiszpańskim horrorem z wyobraźni wielkiego Alexa de la Iglesia. Ta historia przełamała bariery, ponieważ jej sukces przekroczył granice Hiszpanii i stał się jednym z najczęściej oglądanych w Stanach ZjednoczonychFrancjiWielkiej Brytanii, nie zapominając o Ameryce Łacińskiej. Teraz ku uciesze fanów potwierdza się, że będzie miał drugi .

Ci, którzy nie wiedzą, / opowiada legendę, która mówi, że kto zbierze 30 monet, które otrzymał Judasz za zdradę Jezusa, rozpęta apokalipsę. Opowieść bada klątwy, które spadają na tych, którzy mają monety i jak kryje się za nimi tajna grupa kościoła. Ojciec Vergara i kilku mieszkańców małego miasteczka Pedra będą musieli powstrzymać apokalipsę, walcząc ze swoimi wewnętrznymi demonami.

Aby zapowiedzieć jeszcze większy szum wśród fanów,  wydało małe wideo, w której ojciec Vergara ( Eduard Fernández ) wygląda na bardzo poharatanego po krwawych wydarzeniach z finału sezonu. Zaliczka pozostawia różne obawy, np. czy Vergara żyje, co się stało z bezwzględnym kardynałem Santoroco stało się z Paco i Eleną?Plotki o drugim sezonie zaczęły się po wyemitowaniu ostatniego odcinka we wrześniu ubiegłego roku. Wkrótce potem zyskały siłę, gdy Alex de la Iglesia podzielił się zdjęciami miasta Pedraza, sugerując, że toruje drogę do kontynuacji. 

Jeśli pierwszy sezon był zbieraniem chmur burzowych, drugim będzie wir poprzedzający epicką burzę. Bohaterowie są uwikłani w piekielną fabułę, w której śmierć i zmartwychwstanie to dwie strony tego samego medalu” – skomentował po drodze De la Iglesia.

Sprawdź także  Urzekająca katalońska seria ukryta w katalogu Netflix

Jeśli chodzi o obsadę, wiadomo, że Megan Montaner wróci jako ElenaMiguel Ángel Silvestre jako PacoEduard Fernández jako Ojciec Vergara. Ważnym szczegółem jest to, że do drugiego sezonu dołączy kolejna gwiazda ,  , która dała życie agentce Alicji Sierra Wreszcie, ogłoszenie ujawnia również, że 30 srebrników powróci w 2023 roku.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź