La Casa de Papel: kiedy rozpocznie się druga część sezonu 5?


W miniony piątek Netflix przedstawił część 1 ostatniego sezonu popularnego hiszpańskiego serialu, a miliony ludzi pokonały już 5 dostępnych odcinków w systemie maratonu. Wśród niedoinformowanych fanów pojawiło się pytanie, kiedy ukaże się druga i ostatnia część


W piątek, 3 września, pierwsza część piątego sezonu ’La Casa de Papel / Dom z papieru’ w końcu pojawiła się na Netflix, a popularna hiszpańska seria szybko dotarła na szczyt najchętniej oglądanych w serwisach streamingowych na świecie.

Miliony ludzi obejrzało już 5 odcinków tomu nr 1 piątego i ostatniego sezonu i z niecierpliwością czekają na zakończenie serii, aby poznać wynik napadu na Bank Hiszpanii. Wśród fanów, którzy jeszcze nie wiedzią, pojawiło się pytanie o to, kiedy Druga część piątego sezonu zostanie przedstawiona.

Prawda jest taka, że ​​na zakończenie ulubionej serii fani będą musieli poczekać trzy miesiące, bo premiera drugiej części piątego sezonu zaplanowana jest na 3 grudnia .

Tom 2 sezonu 5 również będzie miał 5 odcinków i oczekuje się, że fani będą mieli przed sobą nowe, bardzo bolesne straty, tak jak dzieje się to na końcu każdej części.

Nowe odcinki rozkochały publiczność kilkoma ukłonami w stronę postaci z Berlina (Pedro Alonso) i Nairobi (Alba Florres) oraz pojawieniem się nowych postaci z René (Miguel Ángel Silvestre) i Rafaelem (Patrick Criado), którzy wywołały duże poruszenie w mediach społecznościowych.


DRUGA CZĘŚĆ SEZONU 5 BĘDZIE MIAŁA PREMIERĘ 3 GRUDNIA.

Bohaterowie Logroño (Ramón Aguirre) i Manili (Belén Cuesta) również zdobyli sympatię widzów w konfrontacji z wojskiem i policją. Jednak łamiąca serce śmierć skupiła na sobie całą uwagę na końcu pierwszej części. Czekamy więc na koniec serii 3 Grudnia.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix wydaje nowy film dokumentalny o Pelé

Zostaw odpowiedź