Tinelli i HBO Max wyprodukują serial o jednym z najsłynniejszych przestępców w Argentynie


Argentyński biznesmen i prowadzący porozumiał się z serwisem streamingowym, aby wyprodukować serial o życiu Luisa „El Gordo” Valora, jednego z najbardziej znanych przestępców w Argentynie


Argentyński biznesmen i prowadzący, Marcelo Tinelli porozumiał się z HBO Max, aby wyprodukować serial, w którym zostanie opowiedziany los jednego z najbardziej znanych przestępców w historii Argentyny.

Poprzez swoją firmę produkcyjną La Flia, Tinelli osiągnął porozumienie w sprawie produkcji serii o Luis’ie „El Gordo” Valor , jednego z najsłynniejszych przestępców w Argentynie.

Po kilku rozmowach z różnymi platformami streamingowymi w końcu osiągnął porozumienie z HBO Max , usługą streamingową, która wylądowała kilka tygodni temu w Ameryki Łacińskiej.


LUIS „EL GORDO” VALOR JEST JEDNYM Z NAJSŁYNNIEJSZYCH PRZESTĘPCÓW W ARGENTYNIE.

Producent Tinelli jest członkiem Pampa Films przy produkcji serialu. Ze wstępnych informacji wynika, że ​​Ignacio „Nacho” Lecouna będzie dyrektorem 10 odcinków miniserialu, w których zostanie opowiedziany los znanej pancernej ciężarówki i napadu na bank, a który również zasłynął ucieczką z więzienia w którym przebywał.

Tinelli nabył prawa do życia Gordo Valora w 2020 roku, ale pandemia koronawirusa powstrzymała wszystkie plany produkcji serialu. Ostatecznie seria zaczęła być produkowana pod koniec roku.


LUIS „EL GORDO” VALOR OBRABOWAŁ DUŻĄ LICZBĘ OPANCERZONYCH CIĘŻARÓWEK I BANKÓW

Jeśli chodzi o aktora, który zagra Luisa „El Gordo” Valora , decyzję podejmą wspólnie HBO Max , La Flia i Pampa Films. Jak się okazało, już teraz tasują cztery lub pięć nazwisk na najwyższym poziomie, aby wcielili się w jednego z najsłynniejszych przestępców w historii Argentyny.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *