Kto jest kim w 'Si nos dejan’ nowej telenowela Carlosa Bardasano


Mayrín Villanueva, Alexis Ayala i Marcus Ornellas prowadzą obsadę Si nos dejan, nowej telenoweli Carlosa Bardasano dla Televisy


Fabuła jest remake’iem kolumbijskiego serialu Señora Isabel, stworzonego przez firmę producencką Coestrellas w 1993 roku. 

Osobą odpowiedzialną za tę adaptację jest Wenezuelczyk Leonardo Padrón, osoba stojąca za udanymi produkcjami, takimi jak Amar a muerte i Rubí

Premiera telenoweli przewidziana jest na połowę trzeciego kwartału br. 

Poznaj pełną obsadę, jeśli nas opuszczą

Mayrín Villanueva jako Alicia Montiel 

Po swoim udziale w Soltero con hijas piękna Meksykanka wraca do Televisy jako główna bohaterka. 

Jej bohaterka to kochająca kobieta oddana rodzinie. Jednak sytuacja się zmienia, gdy dowiaduje się o niewierności męża. Zmęczona oszustwami i rozczarowaniami postanawia się z nim rozstać, odbudować swoje życie i dać sobie kolejną szansę na zakochanie się w kimś młodszym o 25 lat. 

Alexis Ayala jako Sergio Carranza 

Jest mężem Alicii Montiel i patriarchy rodziny Carranza. W swojej twórczości występuje jako jeden z najwybitniejszych dziennikarzy. 

Przed tą produkcją aktor brał udział w najnowszej telenoweli Ignacio Sady dla Televisy, Quererlo todo, w której zagrał Artemio Cabrerę.

 Marcus Ornellas jako Martin

Po występie w pierwszym sezonie Falsa identidad i La taxista, Brazylijczyk dołącza do nowej propozycji Carlosa Bardasano. 

W tej serii gra Martína, czarującego i zabawnego młodego człowieka, który zawsze stawia miłość na pierwszym miejscu. Kiedy najmniej się tego spodziewa, w jego życiu pojawia się Alicia Montiel, dojrzała kobieta, w której się zakochuje i robi wszystko, by być u jej boku. Jest ojcem pięknej dziewczyny o imieniu Sofía. 

Sprawdź także  Zobaczcie, jak bohaterowie „Fuego en la sangre” zmienili się 12 lat po telenoweli

Gaby Spanic to Fedora

Ten projekt oznacza powrót Wenezuelki do dramatu po prawie siedmiu latach nieobecności. 

Gra Fedorę, liberalną i nie osądzającą kobietę, która kończy związek z synem swojej najlepszej przyjaciółki. 

Jest świetną osobą, która zajmuje się organizacją wydarzeń towarzyskich dla meksykańskiej klasy wyższej. Strach przed osiągnięciem 50. roku życia uzależnia ją od diet i tabletek obiecujących wieczną młodość. Od czasu swojego ostatniego rozwodu chce tylko się rozluźnić i miło spędzać czas z mężczyznami. 

Scarlet Gruber jako Juliet

Wenezuelka daje życie Juliecie, młodej, pięknej i zmysłowej kobiecie, która łapie dojrzałego i żonatego mężczyznę. 

Podobnie jak Alexis Ayala, najnowsza rola Scarlet Gruber dotyczy telenoweli Quererlo todo, w której zagrała Sandy Cabrera. 

Susana Dosamantes to Dona Eva

Znana aktorka wraca do dramatu, by zagrać matkę głównej bohaterki. 

Lore Graniewicz jako Karina

Jej postać to policjantka, która ma romantyczny związek z Martinem. 


Monica Dionne

Kto jest kim, jeśli nas zostawią, nowa telenowela Carlosa Bardasano

Aktorka dołącza do obsady, by dać życie drugiej najlepszej przyjaciółce bohaterki. Jest kobietą powściągliwą i bardzo spokojną. 

Roberto Mateos

Aktor pojawia się w tej telenoweli jako ojciec Martína.

Na długo przed tym projektem brał udział w wielu telenowelach a ostatnio El dragón. 

Gabriela Carrillo

Meksykańska aktorka będzie byłą partnerką Martína i matką Sofii. 


Elissa Marie

Córka Geraldine Bazán i Gabriela Soto wciela się w Sofię, córkę Martína. Przypomnijmy, że jako aktorka zadebiutowała w drugim sezonie  100 días para enamorarnos,  gdzie zagrała Valentinę, córkę Elisy Polanco, postać, którą grała jej matka.

Sprawdź także  Vencer el desamor, nowa telenowela Televisy

Isidora Vives

Młoda kobieta zagra zbuntowaną córkę Alicii Montiel i Sergio Carranzy. Nie wspiera matki w rozstaniu z ojcem i obwinia ją o zniszczenie rodziny. 

Isabel Burr

Jest drugą córką pary Carranza-Montiel. 

Aktorka stała się znana na całym świecie dzięki swojej postaci Adeli Huerta w kolumbijskiej telenoweli MTV Chicas mal. Ponadto w zeszłym roku brała udział w trzecim sezonie serialu Netflix La casa de las flores, w którym zagrała Virginię Aguirre. 

Carlos Said

To wrażliwy młody człowiek, który przeżyje kontrowersyjną historię miłosną z Fedorą, jedną z najlepszych przyjaciółek swojej matki. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź