Si nos dejan

’Si nos dejan’: obsada nowej, gwiazdorskiej telenoweli


Mayrín Villanueva i Marcus Ornellas występują w tej długo oczekiwanej historii miłosnej, której premiera w hiszpańskiej sieci odbywa się 1 czerwca w czasie największej oglądalności. Wyprodukowany przez Carlosa Bardasano i napisany przez Leonardo Padrón melodramat obraca się wokół Alicii (Villanueva), dojrzałej kobiety, która wbrew wszelkim przeciwnościom ponownie odnajduje miłość w znacznie młodszym od siebie mężczyźnie po rozwodzie z mężem. Przedstawiamy bohaterów telenoweli!


Alicia Montiel- Mayrín Villanueva

Alicia uważa, że ​​ma idealną rodzinę. Od trzydziestu lat jest żoną Sergio Carranzy. Mają troje dzieci i są symbolem modelowej rodziny. Alicia miała dość tradycyjne wychowanie. Choć doświadczyła zmian w podejściu do roli kobiet w społeczeństwie, wolała pozostać na tropie tradycji. Jest to ważniejsze niż przypuszczasz. Jej duch został znieczulony dzięki sztywności męża. Ale rozwód i odkrycie nowego rozdziału miłości, jakim jest Martín Guerra, sprawi, że na nowo odkryje własne wewnętrzne światło . 

Martin Guerra – Marcus Ornellas

Martín to odważny młody człowiek, który należy do zespołu dziennikarzy, który tworzy reportaże do programu Sergio Carranzy. Cztery lata temu odszedł od Carloty, z którą ma córkę Sofię. Martín to uczciwy, kochający, wrażliwy i zabawny człowiek. Zakochanie się w kobiecie znacznie starszej od niego zrewolucjonizuje jego życie .

Sergio Carranza – Alexis Ayala

Sergio jest czołowym dziennikarzem meksykańskiej telewizji. Prowadzi wieczorny program, w którym przeprowadza wywiady z osobami publicznymi. Ma przesadne ego i próżność gwiazdy telewizyjnej. W swoim małżeństwie od 30 lat zmusza żonę i dzieci do posłuszeństwa jego woli. Jest arogancki i klasycystyczny, mimo że publicznie przedstawia się jako miłośnik słusznych spraw i obrońca pokornych w Meksyku. Od 3 lat jest niewierny swojej żonie Alicii Montiel ze swoją partnerką programową Julietą Lago.

Sprawdź także  Danna Paola broni seksownego wideo Aracely Arámbula

Julieta Lago- Scarlet Gruber

Julieta to piękna i utalentowana dziennikarka, która przez trzy lata była kochanką Sergio Carranzy. Oboje ukrywali romans z oczywistych powodów: jest żonaty i są osobami publicznymi. Zwykle jest miłą i charyzmatyczną kobietą. Jest też ambitna, ale wie, jak ukryć swoje zainteresowanie wspinaniem się po drodze do sławy. Chce mieć dziecko za wszelką cenę, ale dla Sergio dziecko jest komplikacją. I to będzie punkt konfliktu między nimi.

Yuri Carranza – Isabel Burr

Najstarsza córka Alicji i Sergio Carranza jest młodą prawniczką, która stara się zabłysnąć w swoim zawodzie, co jest trudne w tak męskim środowisku. Być może jej największym błędem była zgoda na pracę w kancelarii jej chłopaka Moisésa, który z definicji jest kontrolujący. Jest zagorzałą rzeczniczką sprawiedliwości i od czasów studiów jest fanką swojego ojca. Ale ten obraz pęka wraz z odkryciem jego historii z Julietą. Dla Yuri świat zmieni się, gdy zakochuje się w mężczyźnie diametralnie odmiennym od niej.

Gonzalo Carranza- Carlos Said

Syn Alicii i Sergio Carranza, studiuje medycynę przez swojego ojca, który nalegał, aby ktoś podążał za spuścizną jego dziadka, legendarnego lekarza w kraju, który założył prestiżowy szpital. W głębi duszy zawsze wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest pieczenie. Jego świat zmieni się, gdy uwierzy, że szaleńczo zakochuje się w najlepszej przyjaciółce swojej matki, Fedorze . 

Miranda Carranza- Isidora Vives

Miranda jest najmłodszą córką rodziny Carranza. Jest inna z natury. Upadek mitu o jej ojcu wprawia ją w nawyk, który już miał niepokojący wydźwięk. Granie na Play Station to jedyna ucieczka. W liceum jest pustelnikiem pogrążonym we własnym świecie, przez co staje się ofiarą kpin i raniącego sarkazmu kolegów z klasy. Każdego dnia chce być bardziej niewidzialna niż jest. Głęboko zraniona rozwodem rodziców, Miranda wpadnie w prawdziwą depresję, która wywoła alarm u jej rodziców .

Sprawdź także  Pasión de Gavilanes 2: nieoczekiwane nieobecności, które rozgniewały fanów

Fedora Montenegro- Gaby Spanic

Fedora jest jedną z najlepszych przyjaciółek Alicii. Jej wielką traumą jest to, że wkrótce skończy 50 lat , dlatego uzależniła się od diet, tabletek obiecujących wieczną młodość, terapii i wszystkiego, co pozwala jej walczyć ze zniszczeniami czasu. Rozwiedziona postanowiła żyć jak singielka. Życie wypełnia okazjonalnymi kochankami, co ostatecznie wpędza ją w bezdenną samotność. 

Sofia Guerra – Elissa Marie

Sofía jest córką Martina. Odkąd jej rodzice się rozwiedli, większość czasu spędzała z matką, a resztki czasu spędzała z ojcem. Każdy z małym domkiem i wieloma pretensjami do siebie za każdym razem, gdy się spotykają. Chcąc pomóc ojcu w pracach domowych, Sofía będzie dostawać książki, przepisy kulinarne i filmy na YouTube, aby mu pomóc. Uniemożliwi życie Alicii, gdy zacznie spotykać się z ojcem .

Álex Perea- „El Cholo”

„El Cholo” to młody handlarz, który został niesłusznie oskarżony o zabójstwo Simóna Guerry, brata Martína. Yuri Carranza będzie jego prawnikiem i będzie miała obsesję na punkcie swojej sprawy, gdy odkryje, że jest rzeczywiście niewinny, więc zrobi wszystko, co możliwe, aby wydostać go z więzienia. Pomimo tego, że należą do zupełnie przeciwnych światów, oboje wpadną w sieć miłości . 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź