„Wróciłem do Televisy”: Gaby Spanic świętuje występ w odcinku 'Si nos dejan’


Gaby Spanic nie wahała się wyrazić swojego szczęścia, będąc częścią obsady telenoweli ’Si nos dejan’ 


Chociaż jej występ został ogłoszony kilka dni temu, Wenezuelka świętowała w ten weekend swój nowy projekt. 

Aktorka za pośrednictwem konta na Instagramie potwierdziła, że ​​zagra Fedorę, najlepszą przyjaciółkę bohaterki. 

„Moi ukochani aniołowie, chcę wam podziękować, ponieważ od tygodni niecierpliwiście się bardziej niż kiedykolwiek, pytając mnie o mój powrót do telenoweli. Dziś chcę wam powiedzieć, że to prawda, wróciłam do Televisy, aby dać życie Fedorze, w nowej dramatycznej produkcji Carlosa Bardasano ”- napisała.

„Dziękuję wszystkim, którzy to umożliwili. Kocham ich wielce”- dodała Gaby Spanic.Jej postać w Si nos dejan’  to liberalna i nieoceniająca kobieta, która kończy romans z synem swojej przyjaciółki. 

Jej trauma, że ​​wkrótce skończy 50 lat, sprawia, że ​​uzależnia się od diet i pigułek obiecujących wieczną młodość. Jest świetną osobą, która organizuje imprezy towarzyskie dla meksykańskiej klasy wyższej, a od ostatniego rozwodu ma zwykle tylko romanse.Zgodnie z oczekiwaniami, publikację szybko zalały reakcje jego fanów i współpracowników.

„Bardzo się cieszę. Zasługujesz na to ”,„ To najlepsza wiadomość roku ”,„ Błogosławieństwa, słodka Gaby ”,„ Bardzo cię kochamy ”, to tylko niektóre z przekazów.

Pamiętajmy, że ostatnią telenowelą, w której uczestniczyła Gaby Spanic, była Siempre tuya Acapulco w 2014 roku. 

Udostępnij
Sprawdź także  Twierdzą, że Victoria Ruffo wraca do telenowel. Szczegóły!

Zostaw odpowiedź