Nowa wersja Victorii ma już bohaterów!


Nagrywanie melodramatu, zatytułowanego , rozpocznie się w lutym w Meksyku


Powraca udana historia dojrzałej kobiety, która po opuszczeniu przez męża zakochuje się w znacznie młodszym od niej mężczyźnie.

13 lat po ostatniej wersji wyprodukowanej przez Telemundo w Kolumbii przez RTI z Victorią RuffoArturo Peniche i Mauricio Ochmannem jako bohaterami pod tytułem  (2007), W Studios wkrótce rozpocznie nagrania w Meksyku dla Televisy i , co stanowi zaktualizowaną i nowoczesną wersję tego klasyka gatunku.


Z tej okazji w melodramacie pojawi się wiodący występ Mayríny Villanuevy, przynajmniej tak twierdzi Eduardo Yáñeza , który również jest częścią obsady, w niedawnej transmisji na żywo za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Si nos dejan Mayrín wcieli się w Alicię, dojrzałą i silną bohaterkę, która na dobre i na złe odnajdzie miłość w znacznie młodszym mężczyźnie.

Alicia jest mężatką od 25 lat z Sergio Carranza (), znanym meksykańskim dziennikarzem oraz matką trójki dzieci. Wydaje się, że Alicia ma idealną rodzinę; ale jej świat się rozpada, gdy odkrywa, że ​​jej mąż jest jej niewierny już od ponad trzech lat.Następnie Alicia decyduje się na rozwód z mężem i samotne rozpoczęcie nowego życia.

Po drodze napotka wiele przeszkód i uprzedzeń, zwłaszcza po zakochaniu się w mężczyźnie młodszym od niej o 25 lat.

Co ciekawe, w listopadzie ubiegłego roku Mayrín wyraziła chęć poprowadzenia tej udanej historii, w której w pierwszej odsłonie w Meksyku Mirada de mujer zagrał Angélica Aragón.

„Bardzo bym chciała” – powiedziała 50-letnia , który pod koniec 2020 roku wystąpiła w transmisji na żywo na YouTube. „Zawsze myślałem, że zagram tę postać. I jak to mówią, zapytaj wszechświat, a on przyjdzie do ciebie. I jestem pewna, że w tym roku zamierzam to zrobić”.

Chociaż w niektórych mediach doniesiono, że młodym dzielnym bohaterem Mayrína w tej historii byłby José Pablo Minor, który dał życie Gabrielowi Mussiemu w Mi marido tiene familia prawda jest taka, że ​​meksykański nie uzupełni głównego trójkąta melodramatu, więc nazwisko aktora, który przywróci iluzję miłości do postaci granej przez Villanuevę, nie zostało jeszcze potwierdzone.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź