Nowa wersja Victorii ma już bohaterów!


Nagrywanie melodramatu, zatytułowanego Si nos dejan, rozpocznie się w lutym w Meksyku


Powraca udana historia dojrzałej kobiety, która po opuszczeniu przez męża zakochuje się w znacznie młodszym od niej mężczyźnie.

13 lat po ostatniej wersji wyprodukowanej przez Telemundo w Kolumbii przez RTI z Victorią RuffoArturo Peniche i Mauricio Ochmannem jako bohaterami pod tytułem Victoria (2007), W Studios wkrótce rozpocznie nagrania w Meksyku dla Televisy i Univision Si nos dejan, co stanowi zaktualizowaną i nowoczesną wersję tego klasyka gatunku.


Z tej okazji w melodramacie pojawi się wiodący występ Mayríny Villanuevy, przynajmniej tak twierdzi Eduardo Yáñeza , który również jest częścią obsady, w niedawnej transmisji na żywo za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Si nos dejan Mayrín wcieli się w Alicię, dojrzałą i silną bohaterkę, która na dobre i na złe odnajdzie miłość w znacznie młodszym mężczyźnie.

Alicia jest mężatką od 25 lat z Sergio Carranza (Eduardo Yáñez), znanym meksykańskim dziennikarzem oraz matką trójki dzieci. Wydaje się, że Alicia ma idealną rodzinę; ale jej świat się rozpada, gdy odkrywa, że ​​jej mąż jest jej niewierny już od ponad trzech lat.Następnie Alicia decyduje się na rozwód z mężem i samotne rozpoczęcie nowego życia.

Po drodze napotka wiele przeszkód i uprzedzeń, zwłaszcza po zakochaniu się w mężczyźnie młodszym od niej o 25 lat.

Co ciekawe, w listopadzie ubiegłego roku Mayrín wyraziła chęć poprowadzenia tej udanej historii, w której w pierwszej odsłonie w Meksyku Mirada de mujer zagrał Angélica Aragón.

„Bardzo bym chciała” – powiedziała 50-letnia aktorka, który pod koniec 2020 roku wystąpiła w transmisji na żywo na YouTube. „Zawsze myślałem, że zagram tę postać. I jak to mówią, zapytaj wszechświat, a on przyjdzie do ciebie. I jestem pewna, że w tym roku zamierzam to zrobić”.

Chociaż w niektórych mediach doniesiono, że młodym dzielnym bohaterem Mayrína w tej historii byłby José Pablo Minor, który dał życie Gabrielowi Mussiemu w Mi marido tiene familia prawda jest taka, że ​​meksykański aktor nie uzupełni głównego trójkąta melodramatu, więc nazwisko aktora, który przywróci iluzję miłości do postaci granej przez Villanuevę, nie zostało jeszcze potwierdzone.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *