Falsa identidad: niepublikowane zdjęcia nowego sezonu


Telemundo będzie miał premierę we wtorek, 22 września, drugiego sezonu telenoweli, na której czele stoją Camila SodiLuis Ernesto Franco i Samadhi Zendejas. Dlatego też pokazujemy kilka niepublikowanych zdjęć jako zapowiedź tego, co możemy zobaczyć w nowych rozdziałach długo oczekiwanej serii, w której teraz specjalny udział ma Dulce María .


Stracę wszystko

Stracę wszystko

„Victoria, jej życiową misją po utracie wszystkiego jest oddanie sprawiedliwości i złapanie wszystkich przestępców zaangażowanych w handel ludźmi”, Dulce María opowiada o postaci, którą gra w tej serii. To jej debiut w sieci Telemundo.


Historia zwinna

Powiązana historia

„Jeśli przegapisz rozdział, przegapiłeś już dużą część historii, ponieważ przez cały czas coś się dzieje ze wszystkimi postaciami” – mówi podekscytowana aktorka. 


Wróć silniejszy

Wróci silniejsza

Samadhi Zendejas (Circe) w tym drugim sezonie powraca bardziej wojownicza niż kiedykolwiek. „W tym sezonie zobaczymy, jak Circe będzie poważnie mówić o biznesie, podejmować decyzje, mieć wielu ludzi pracujących dla niej…” – mówi.


Więcej niż handel narkotykami

Więcej niż handel narkotykami

„Nie tylko zobaczymy sprawy narkotyków, ale także serię tematów, których być może nigdy wcześniej nie widzieliśmy” – mówi meksykańska aktorka. 


Ty jesteś Joselito?

Ty jesteś Joselito?

Uriel del Toro (Joselito) powraca do fikcji z nowym wyglądem. „Tak, pojawiają się nowe postacie, jeśli jest historia, której wątkiem jest fałszywa tożsamość, nienawiść i miłość to tak jest. Myślę, że to właśnie przyciąga publiczność” – mówi.


Jego zemsta będzie nieubłagana

Jego zemsta będzie nieubłagana

Eduardo Yáñez (Don Mateo) nie spocznie, dopóki nie pomści śmierci swojego syna Porfirio. „Jego zemsta jest za śmierć jego syna, więc cały ten drugi sezon przynosi to samo: prześladowanie tych, którzy zabili mu syna” – kontynuuje aktor.


Nowe życie

Nowe życie

„Rząd Stanów Zjednoczonych wita ich i wysyła do Nebraski, do odległego miasta, gdzie nikt tak naprawdę nie wie, kim są” – mówi Camila Sodi (Isabel).


Punkt przegięcia

Będzie szukał sprawiedliwości

Będzie szukał sprawiedliwości

Sprawiedliwość jest tym, czego będzie szukała postać grana przez Luisa Ernesto Franco w nowym sezonie. „Diego wraca, by oddać sprawiedliwość” – mówi. 


Czy przegapisz to?
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *