Data premiery i zwiastun 'Falsa Identidad 2′


Drugi sezon powieści Telemundo z Camilą SodiLuisem Ernesto Franco i Samadhi Zendejasem wyląduje we wrześniu w latynoskim świecie


Wrzesień będzie miesiącem bardzo oczekiwanych premier na Telemundo pod względem fabularnym. Oprócz Todo por mi hija, poruszającego dramatu tureckiego o 8-letniej dziewczynce, należąca do NBC Universal sieć będzie miała również premierę drugiego sezonu jej hitu teleserię Falsa Identidad.

Nowe rozdziały powieści z Camilą Sodi (Isabel), Luisem Ernesto Franco  (Diego) i Samadhi Zendejasem (Circe), którego pierwszy sezon miał swoją premierę w 2018 roku z wielkim sukcesem publiczności, zostaną wyemitowane we wtorek, 22 września, więc jest następcą drugiego sezonu Enemigo íntimo, który jest teraz w ostatniej fazie.Serial powraca do sieci z najważniejszymi postaciami i nowymi, w tym z Dulce Maríą, która będzie pełnić ważną specjalną rolę.

„Jest bardzo interesującą postacią. Mam nadzieję, że będzie się wam podobać tak samo jak mi” – powiedziała kilka tygodni temu meksykańska aktorka i piosenkarka.

Sonyą Smith , Eduardo Yáñezem i Azelą Robinson w głównej obsadzie, nowy sezon Falsa Identidad podejmuje fabułę dwa lata po trzymającym w napięciu zakończeniu pierwszej części, której kulminacją była ucieczka Diego (Franco) i Isabel (Sodi) i ich dzieci do Stanów Zjednoczonych po prześladowaniach Mateo (Yáñez).


Fałszywa tożsamość
Telemundo

Na tym nowym etapie historia koncentruje się na Diego i Isabel, którzy przyjęli nowe tożsamości w ramach federalnego programu ochrony świadków, aby rozpocząć nowe życie w Nebrasce. Podczas gdy Diego stara się dostosować do swojej nowej tożsamości, zmiana w Isabel dała jej pewność siebie, aby pomóc rodzinie.

Ekstremalna sytuacja w ich życiu zmusza ich do powrotu do Meksyku i po raz kolejny będą zmuszeni stawić czoła swoim wrogom, rozpoczynając ekscytujące polowanie, w którym ryzykują wszystko, aby wygrała sprawiedliwość.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *