Imperio de mentiras: wybuchowa zapowiedź nowej telenoweli Angelique Boyer


Melodramat będzie miał premierę we wrześniu na Univision.


Oprócz tureckiego dramatu Todo por mi hija (Anne), z Berek Gokyildiz, drugiego sezonu Falsa identidad Camila SodiLuis Ernesto Franco i Samadhi Zendejas we wrześniu, ma mieć także premierę nowa gwiazdorska telenowela Imperio de mentiras. A tej produkcji Televisy przewodzi Angelique Boyer i Andrés Palacios .

W melodramacie, policyjnym thrillerze opartym na tureckim przeboju Kara para ask  – znanym na rynku hiszpańskim jako  Dinero sucio y amor – występują także między innymi Leticia CalderónSusana González i Alejandro Camacho .

Jej producentka, Giselle González, udostępniła w ten poniedziałek za pośrednictwem sieci społecznościowych nową zapowiedź historii, w której możemy zobaczyć bohaterów w akcji.„Zamordowali mojego ojca i jedyne, na czym im zależy, to wiedzieć, czy ta kobieta jest jego kochanką” – mówi postać Angelique w tym nowym filmie promocyjnym.

Imperio de mentiras kręci się wokół skromnego i uczciwego policjanta (Palacios) oraz dziewczyny z zamożnej rodziny (Boyer), którzy zakochują się mimo, że nie powinni.


Imperio de mentiras
Instagram: Imperio de mentiras

Po tym, jak jej ojciec i dziewczyna policjanta zostają zamordowani w dziwnych okolicznościach, para prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych zgonów, aby odkryć prawdę.

Razem odkrywają potężne sekrety świata zepsucia, którego nie byli świadomi, a jednocześnie walczą w obronie swojej miłości i uczą się wzajemnie ufać.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *