Zwiastun drugiego sezonu „Las Crónicas del Taco”


dokumentalny pojawi się 15 września na


Netflix zaleje ekran smakami, krajobrazami i opowieściami o najsłynniejszym meksykańskim daniu: tacos. I zrobi to wraz z powrotem produkcji „Las Crónicas del Taco” w swoim drugim sezonie. 

W środę platforma ujawniła pierwszą swojego serialu dokumentalnego, którego premiera zaplanowana jest na 15 września i będzie kontynuować odkrywanie unikalnych przepisów na taco. 

„Bez względu na to, skąd pochodzisz, kogo spotykasz, gdzie mieszkasz lub gdzie lubisz być, każdy twierdzi, że jest jego własnym i twierdzi, że spotkał go wcześniej niż ktokolwiek inny, i zna miejsce, w którym smakuje najlepiej” – powiedział w oświadczeniu. 


Oficjalny plakat do „ 2”. / Netflix

W sequelu, jak wyjaśnił serwis, odbędzie się podróż, w której będziesz cieszyć się niesamowitymi historiami mężczyzn i kobiet stojących za tym typowym daniem. Z miast i stanów, takich jak CDMX, Aguascalientes, Ensenada, Nuevo León, Yucatán, Jalisco i Baja California, a nawet będą historie ze Stanów Zjednoczonych i Japonii. 

„W nowym sezonie serwujemy tłuste, ale smaczne taco Suadero; Cochinita Pibil i jego mistyczne korzenie Majów, rybne tacos, typowe dla Pacyfiku; klasyk z gorącego północnego wschodu Cabrito; soczysta Birria z Jalisco; Burrito i jego północne i amerykańskie korzenie, i być może najbardziej kontrowersyjne taco ze wszystkich, American Taco ”, ogłosił Netflix.

dokumentalny” będzie miał siedem odcinków wyreżyserowanych przez Santiago Fábregasa a za produkcję odpowiadają: Hallie Davison i Pablo Cruz. 

Udostępnij
Sprawdź także  Nicky Jam: El Ganador - serial od Netflixa

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź