Falsa identidad 2: wszystko, co musisz wiedzieć o nowym sezonie


Udany serial z Camilą SodiLuisem Ernesto Franco i Samadhi Zendejasem powraca tej jesieni do Telemundo z drugim sezonem


Dzięki nowym wątkom i odnowionej obsadzie prowadzonej przez Camilę SodiLuisa Ernesto FrancoSamadhi ZendejasaEduardo YáñezaSonyę Smith Azelę RobinsonFalsa Identidad powróci tej jesieni do Telemundo, a jedną z głównych nowości jest postać, w którą wciela się Dulce María.


Fałszywa tożsamość
Falsa Identidad, Telemundo

„Z radością ogłaszam drugi sezon Falsa Identidad. Nie można tego przegapić. Będzie dużo akcji, miłości, napięcia, dramatu … Po trochu” – mówi aktorka Sonya Smith , która gra Fernandę. „Wszystko przydarzy się biednej Fernandzie. To będzie bardzo ekscytujące”.


Streszczenie

Nowy sezon Falsa Identidad podejmuje fabułę dwa lata po trzymającym w napięciu zakończeniu pierwszej części, której kulminacją była ucieczka Diego (Franco) i Isabel (Sodi) wraz z dziećmi do Stanów Zjednoczonych po prześladowaniach ze strony Mateo (Yáñez ).

Na tym nowym etapie historia koncentruje się na Diego i Isabel, którzy przyjęli nowe tożsamości w ramach federalnego programu ochrony świadków, aby rozpocząć nowe życie w Nebrasce. Podczas gdy Diego stara się dostosować do swojej nowej tożsamości, zmiana na Isabel dała jej pewność siebie, by pomóc rodzinie.

Jednak ekstremalna sytuacja w ich życiu zmusza ich do powrotu do Meksyku i po raz kolejny będą zmuszeni stawić czoła swoim wrogom, rozpoczynając ekscytujące polowanie, w którym zaryzykują wszystko, aby nadeszła sprawiedliwość.

Obada

Oprócz Camili Sodi (Isabel), Luisa Ernesto Franco (Diego), Samadhi Zendejasa (Circe), Sonyi Smith (Fernanda), Eduardo Yáñeza (Mateo) i Azeli Robinson (Ramona), dramat powraca z innymi aktorami z oryginalnej obsady, w tym mamy: Gabriela Roel (Felipa), Uriel del Toro (Joselito), Pepe Gámez (Deivid), Barbie Casillas (Amanda), Checo Perezcuadra (Ricardo), Gimena Gómez (Nuria), Claudia Zepeda (Diana), Toño Valdés (Chucho) i Rebeca Manríquez (Zoraida).

Sprawdź także  Nadszedł czas, aby stawić czoła zdobywcom

Samadhi Zendejas; Luis Ernesto Franco, Dulce María y Camila Sodi
Samadhi Zendejas; Luis Ernesto Franco, Dulce María i Camila Sodi  TELEMUNDO

Nowi aktorzy 

Nowy sezon dodaje także nowe nazwiska do obsady, między innymi: Alexa MartínMarco de la OVanessa AcostaRubén SanzOtto SirgoVíctor Manuel Reséndiz „Latin Lover” i David Palacio .

Premiera

Drugi sezon Falsa identidad będzie miał premierę jesienią tego roku w Telemundo.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź