Paco Leon fot. Netflix

Paco Leon osiąga 1,5 mln obserwujących i celebruje to nago


Wiele zawdzięcza ‘'


 jest jednym z tych ów, który stopniowo zdobywa obserwujących w sieciach społecznościowych, ale już osiągnął półtora miliona na Instagramie , czego nie należy ignorować. I oczywiście, jak zawsze, gdy osiąga okrągłą liczbę, było świętowanie.

Wygląda na to, że jego sposób świętowania uczuć, które otrzymuje od publiczności, stał się tradycją. Nie ma podziękowań bez nagości. I tym razem nie było inaczej. Oczywiście, zakrył… twarz bardzo słodkim emoji.

„Dzięki ostatniemu sezonowi @lacasadelasflorestv w ciągu tygodnia przybyło prawie 50 000 obserwujących! Witamy, aby świętować MILION I PÓŁ!!!! zaproś wszystkich na wesele! ??❤️?? ”, pisał ze swoim zwykłym poczuciem humoru. I oczywiście nie brakowało reakcji, niektórych dobrych przyjaciół.

Belén López : Jak fajnie że jesteś!

Inma Cuesta : body?A ponieważ niedawno wydał ostatni sezon , nie przestał składać hołdu swojej postaci, Marii José . Kiedy ta trzecia część została wydana, podniósł kilka słów: „Powiedzieli mi, że głupotą jest spadanie 3 razy na ten sam kamień, ale był to kamień, który zasługiwał na upadek, poślizgnięcie się i zranienie ”.

Cóż, nie ma nic przeciwko potykaniu się i potykaniu, a nie tylko zrobił to z serią Manolo Caro, ale także ze swoimi świętami. Nagość, wesela … niczego nie brakuje w jego sieciach społecznościowych.


Udostępnij
Sprawdź także  Rafael Novoa wraca do meksykańskich telenoweli

Zostaw odpowiedź