la casa de flores fot. Netflix

Kolejne projekty obsady 'La casa de las flores’


Co dzieje się w życiu obsady „” po zakończeniu serii stworzonej przez ?


Stworzona przez Manolo Caro seria dla Netflix La casa de las flores, zwróciła uwagę ludzi, ponieważ odzyskała stereotypy klasycznych telenowel – tarcia między dobrem a złem; dysproporcje społeczne; cnotliwość przeciwko grzechom – i zmieściły je w serii 13 odcinków, które dotyczyły tematów tabu dla meksykańskiego społeczeństwa, takich jak homoseksualizm lub używanie narkotyków. W rolach głównych wystąpili Cecilia Suárez , Aislinn Derbez , Darío Yazbek , Juan Pablo Medina i Hiszpan Paco León .

Kilka tygodni po premierze trzeciego i ostatniego sezonu pożegnaliśmy postacie z  . Co robią?


Cecilia Suarez

Po zagraniu Pauliny de la Mora i rozkochaniu publiczności w jej szczególnym sposobie mówienia,  spróbuje szczęścia w filmie i telewizji z trzema nowymi projektami. Pierwszym z nich będzie  Una mujer ideal, Televisy oczekujący na zatwierdzenie, który opowie historię niedawno rozwiedzionej kobiety zakochanej w innej kobiecie. W spektaklu wystąpią talent Marina de Tavira , Fabiana PerzabalLudwika Paleta i Flavio Medina.

Później pochodząca z Tamaulipas będzie miała premierę  Alguien tiene que morir, nowy oryginalny   stworzony przez  , gdzie podzieli się ekranem z Carmen MauraAlejandro Speitzer , Ester Expósito i tancerzem Isaacem Hernándezem . Jakby tego było mało, Suárez ponownie zagra Andreę w Sexo, pudor y ldrimas 2 (2021), kontynuacji udanego filmu z 1999 roku napisanego i wyreżyserowanego przez Antonio Serrano .23 kwietnia , która ożywiła charyzmatyczną i odważną Elenę de la Mora, zaprezentowała podcast  La magia del caos, przestrzeń do refleksji, w której z tygodnia na tydzień będzie rozmawiać ze specjalistami na temat zdrowia psychicznego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego. A także omawiać kryzysy osobiste, małżeńskie, rodzicielskie, macierzyńskie i ojcowskie. Podcast skierowany do mężczyzn i kobiet można usłyszeć na stronie www.lamagia-delcaos.com .

Później także bohaterka A la mala (2015) i Hazlo como hombre (2017) powróci do teatru z komedią  Acerca del tiempo , w której zagra wykwalifikowaną publicystkę, która odkrywa, że ​​ma córkę. Będzie to także jedna z postaci, którą zobaczymy w Mexiwood, ale ten projekt wciąż jest w fazie postprodukcji.


Netflix

Darius Yazbek

Przyszłość Darío Yazbka , który skosztował sukcesu, ucieleśniając kontrowersyjnego Juliána de la Mora, również wygląda obiecująco. W nadchodzących miesiącach pojawi się w Nuevo Orden (2020), szóstym filmie fabularnym meksykańskiego reżysera Michela FrancoDiego Boneta , Mónica del Carmen i Naian González Norvind występują w filmie, który ma zagościć na tegorocznych festiwalach filmowych.

Ponadto, rozpoczynając nowy aspekt w życiu zawodowym, Yazbek czeka na premierę  Mano de obra  (2019), debiutanckiego filmu Davida Zonany, w którym brał udział jako producent.


Netflix

Po daniu życia Marii José, niestrudzonej obrończyni praw społeczności LGBT, hiszpański pojawi się w Ruido Capital , pierwszej oryginalnej serii Movistar Play wyprodukowanej w Kolumbii w ramach planu produkcji fabularnej w Ameryce Łacińskiej. Łącznie w 6 odcinkach serial będzie miał miejsce w Bogocie w latach 90. i będzie opowiadał o wieku dojrzewania, muzyce i wartości przyjaźni.

Obecnie  pracuje nad kilkoma produkcjami, w których może ostatecznie pojawić się jako producent, scenarzysta i reżyser.


La Casa De Las Floreshttps://media.netflix.com/en/only-on-netflix/118654

Pod koniec serii  będzie próbował podbić publiczność dwoma nowymi projektami.  Amarres, pierwszy z nich, opowie historię Anny, wnuczki starożytnej wiedźmy, która postanawia przywrócić rodzinną tradycję, wykonując zaklęcia „wiążące” serca. Serial wyprodukowany przez Dopamine dla TNT będzie miał 10 odcinków, w którym wystąpią Gabriela de la Garza i Hugo Catalán .

Później meksykańsko-amerykański aktor powróci na duży ekran wraz z  El club de los idealistas (2020), nowym projektem Marcelo Tobara , który podąży za grupą przyjaciół z uniwersytetu, a z którymi nie widział się długo. Spotykają się w wiejskim domu, aby dzielić się historiami i powspominać.


Netflix

Manolo Caro

Po sukcesie serii Manolo Caro podpisał umowę na wyłączność z Netflix na realizację różnych projektów. Pierwszym z nich będzie  Alguien tiene que morir, napisany we współpracy z Moniką Revilla ( Malinche ) i hiszpańskim scenarzystą Fernando Pérezem ( Aída ), który obraca się wokół tradycyjnego społeczeństwa, w którym jednak pozory mylą.

Inne przyszłe pozostają tajemnicą.


Netflix fot. Instagram

Czy któryś projekt cię zainteresował?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź