Kolejne projekty obsady 'La casa de las flores’


Co dzieje się w życiu obsady „La casa de las flores” po zakończeniu serii stworzonej przez Manolo Caro?


Stworzona przez Manolo Caro seria dla Netflix La casa de las flores, zwróciła uwagę ludzi, ponieważ odzyskała stereotypy klasycznych telenowel – tarcia między dobrem a złem; dysproporcje społeczne; cnotliwość przeciwko grzechom – i zmieściły je w serii 13 odcinków, które dotyczyły tematów tabu dla meksykańskiego społeczeństwa, takich jak homoseksualizm lub używanie narkotyków. W rolach głównych wystąpili Cecilia Suárez , Aislinn Derbez , Darío Yazbek , Juan Pablo Medina i Hiszpan Paco León .

Kilka tygodni po premierze trzeciego i ostatniego sezonu pożegnaliśmy postacie z La casa de las flores . Co robią?


Cecilia Suarez

Po zagraniu Pauliny de la Mora i rozkochaniu publiczności w jej szczególnym sposobie mówienia, Cecilia Suárez spróbuje szczęścia w filmie i telewizji z trzema nowymi projektami. Pierwszym z nich będzie  Una mujer ideal, serial Televisy oczekujący na zatwierdzenie, który opowie historię niedawno rozwiedzionej kobiety zakochanej w innej kobiecie. W spektaklu wystąpią talent Marina de Tavira , Fabiana Perzabal , Ludwika Paleta i Flavio Medina.

Później pochodząca z Tamaulipas aktorka będzie miała premierę  Alguien tiene que morir, nowy oryginalny serial Netflix stworzony przez Manolo Caro , gdzie podzieli się ekranem z Carmen MauraAlejandro Speitzer , Ester Expósito i tancerzem Isaacem Hernándezem . Jakby tego było mało, Suárez ponownie zagra Andreę w Sexo, pudor y ldrimas 2 (2021), kontynuacji udanego filmu z 1999 roku napisanego i wyreżyserowanego przez Antonio Serrano .


dom kwiatów Cecilia Suarez
Netflix

Aislinn Derbez

23 kwietnia aktorka, która ożywiła charyzmatyczną i odważną Elenę de la Mora, zaprezentowała podcast  La magia del caos, przestrzeń do refleksji, w której z tygodnia na tydzień będzie rozmawiać ze specjalistami na temat zdrowia psychicznego, emocjonalnego, duchowego i fizycznego. A także omawiać kryzysy osobiste, małżeńskie, rodzicielskie, macierzyńskie i ojcowskie. Podcast skierowany do mężczyzn i kobiet można usłyszeć na stronie www.lamagia-delcaos.com .

Sprawdź także  To są kluczowe postacie w “¿Quién mató a Sara?”

Później także bohaterka A la mala (2015) i Hazlo como hombre (2017) powróci do teatru z komedią  Acerca del tiempo , w której zagra wykwalifikowaną publicystkę, która odkrywa, że ​​ma córkę. Będzie to także jedna z postaci, którą zobaczymy w Mexiwood, ale ten projekt wciąż jest w fazie postprodukcji.


dom z kwiatami aislinn derbez
Netflix

Darius Yazbek

Przyszłość Darío Yazbka , który skosztował sukcesu, ucieleśniając kontrowersyjnego Juliána de la Mora, również wygląda obiecująco. W nadchodzących miesiącach aktor pojawi się w Nuevo Orden (2020), szóstym filmie fabularnym meksykańskiego reżysera Michela FrancoDiego Boneta , Mónica del Carmen i Naian González Norvind występują w filmie, który ma zagościć na tegorocznych festiwalach filmowych.

Ponadto, rozpoczynając nowy aspekt w życiu zawodowym, Yazbek czeka na premierę  Mano de obra  (2019), debiutanckiego filmu Davida Zonany, w którym brał udział jako producent.


dom kwiatowy Dario Yazbek
Netflix

Paco León

Po daniu życia Marii José, niestrudzonej obrończyni praw społeczności LGBT, hiszpański aktor pojawi się w Ruido Capital , pierwszej oryginalnej serii Movistar Play wyprodukowanej w Kolumbii w ramach planu produkcji fabularnej w Ameryce Łacińskiej. Łącznie w 6 odcinkach serial będzie miał miejsce w Bogocie w latach 90. i będzie opowiadał o wieku dojrzewania, muzyce i wartości przyjaźni.

Obecnie Paco León pracuje nad kilkoma produkcjami, w których może ostatecznie pojawić się jako producent, scenarzysta i reżyser.


dom kwiatów paco leon
Netflix

Juan Pablo Medina

Pod koniec serii Juan Pablo Medina będzie próbował podbić publiczność dwoma nowymi projektami.  Amarres, pierwszy z nich, opowie historię Anny, wnuczki starożytnej wiedźmy, która postanawia przywrócić rodzinną tradycję, wykonując zaklęcia „wiążące” serca. Serial wyprodukowany przez Dopamine dla TNT będzie miał 10 odcinków, w którym wystąpią Gabriela de la Garza i Hugo Catalán .

Później meksykańsko-amerykański aktor powróci na duży ekran wraz z  El club de los idealistas (2020), nowym projektem Marcelo Tobara , który podąży za grupą przyjaciół z uniwersytetu, a z którymi nie widział się długo. Spotykają się w wiejskim domu, aby dzielić się historiami i powspominać.

Sprawdź także  Zión Moreno wyjaśnia dlaczego nie będzie jej w drugim sezonie 'Control Z'

dom kwiatów juan pablo medina
Netflix

Manolo Caro

Po sukcesie serii Manolo Caro podpisał umowę na wyłączność z Netflix na realizację różnych projektów. Pierwszym z nich będzie  Alguien tiene que morir, napisany we współpracy z Moniką Revilla ( Malinche ) i hiszpańskim scenarzystą Fernando Pérezem ( Aída ), który obraca się wokół tradycyjnego społeczeństwa, w którym jednak pozory mylą.

Inne przyszłe projekty pozostają tajemnicą.


kwiat dom manolo caro
Netflix

Czy któryś projekt cię zainteresował?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź