Obsada „La Casa de las Flores” będzie ‚świętować’ online


Platforma Netflix będzie oferować niepublikowane treści od tego poniedziałku wraz ze specjalnymi programami dla fanów. Nadchodzi ostatni sezon serialu


Obsada „ La Casa de las Flores ” wraz ze swoim twórcą Manolo Caro będzie świętować poprzez internetową „imprezę” z okazji trzeciego i ostatniego sezonu produkcji, która pojawi się na platformie Netflix 23 kwietnia. 

Według serwisu streamingowego uroczystość rozpocznie się w poniedziałek specjalnym programem telewizyjnym „La Casa de las Flores”, a zakończy w czwartek, 23 kwietnia, „La Fiesta de las Flores”, gdzie fani będą mieli dostęp do ekskluzywnych materiałów, takich jak reklama „Rendimás” z udziałem „El Cacas” i innych treści.Fani będą mogli zobaczyć swoje ulubione sceny, nigdy wcześniej nie oglądane wpadki i niepublikowane wypowiedzi rodzeństwa „De la Mora”, opinie gości specjalnych, muzykę i wiele innych.Później, w „  La Fiesta de las Flores ” , który rozpocznie się o 20:00  w czwartek (czasu Meksykańskiego), fani będą mogli rozmawiać na żywo z kluczowymi bohaterami „, wraz z wyjątkową niespodzianką ”, obiecał Netflix .

W trzecim sezonie „La Casa de las Flores” ujawnione zostaną „ najbrudniejsze sprawki”, kiedy opowiedzą nam o przeszłości niektórych członków meksykańskiej rodziny, co wyjawił reżyser Manolo Caro.

W obsadzie serialu w reżyserii Manolo są: Cecilia Suárez, Aislinn Derbez i Dario Yazbek, wystąpią także, m.in. Rebecca Jones, Ximena Sariñana, Isabel Burr, Juan Pablo Medina, Paco León, Isela Vega, Christián Chávez, Mariana Treviño,  Arturo Ríos .


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *