Nicky Jam publikuje ‚Medusa’


„Znudzony kwarantanną”


To, że Nicky Jam stał się eminencją reggaetonu, jest rzeczywistością. Jego piosenki podróżują po całej planecie, podbijając nowe terytoria, o których do tej pory sam nie wiedział. 

Chociaż teraz Nicky Jam postanowił zaskoczyć swoich obserwatorów niespodziewanym ruchem.  Medusa Freestyle, piosenka wyprodukowana w czasach kwarantanny. I to, że spędzanie wolnego czasu, kiedy jesteś zamknięty w domu, może mieć tego typu konsekwencje. „Chanteito, które nudziłem w kwarantannie”, tak Nicky opisuje swój nowy motyw.W tym freestylu nasz bohater opowiada nam o swoim życiu. Mówi o luksusach, które ma dzisiaj, a także o swoim sukcesie i niepewnej sytuacji, w której był, zanim odniósł sukces w branży. 

Ale Medusa Freestyle to nie tylko muzyka, ale towarzyszy jej wideoklip złożony z obrazów z życia Nicky’ego. Jego przyjaźni z Willem Smithem po udziale w filmie Bad Boys for Life , jego sukces w latach 90. … i niezliczona lista wydarzeń, które miały miejsce w jego długiej karierze. Oczywiście, każda z tych scen idealnie pasuje do tego, co mówią wersy słów.

Tym, kto właśnie dołączył do jego życia i wydaje się, że zmienił je na zawsze, jest jego dziewczyna Cydney Moreau. Kilka tygodni temu piosenkarz podzielił się wiadomościami o swoim zaangażowaniu, zrewolucjonizował sieci społecznościowe. Miłość, sukces i pieniądze. Czy to trzy czynniki, które dają ci szczęście? Nicky Jam wydaje się przekonany, że tak jest.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *