Nicky Jam publikuje 'Medusa'


„Znudzony kwarantanną”


To, że Nicky Jam stał się eminencją reggaetonu, jest rzeczywistością. Jego piosenki podróżują po całej planecie, podbijając nowe terytoria, o których do tej pory sam nie wiedział. 

Chociaż teraz Nicky Jam postanowił zaskoczyć swoich obserwatorów niespodziewanym ruchem.  Medusa Freestyle, piosenka wyprodukowana w czasach kwarantanny. I to, że spędzanie wolnego czasu, kiedy jesteś zamknięty w domu, może mieć tego typu konsekwencje. „Chanteito, które nudziłem w kwarantannie”, tak Nicky opisuje swój nowy motyw.W tym freestylu nasz bohater opowiada nam o swoim życiu. Mówi o luksusach, które ma dzisiaj, a także o swoim sukcesie i niepewnej sytuacji, w której był, zanim odniósł sukces w branży. 

Ale Medusa Freestyle to nie tylko muzyka, ale towarzyszy jej wideoklip złożony z obrazów z życia Nicky’ego. Jego przyjaźni z Willem Smithem po udziale w filmie Bad Boys for Life , jego sukces w latach 90. … i niezliczona lista wydarzeń, które miały miejsce w jego długiej karierze. Oczywiście, każda z tych scen idealnie pasuje do tego, co mówią wersy słów.

Tym, kto właśnie dołączył do jego życia i wydaje się, że zmienił je na zawsze, jest jego dziewczyna Cydney Moreau. Kilka tygodni temu piosenkarz podzielił się wiadomościami o swoim zaangażowaniu, zrewolucjonizował sieci społecznościowe. Miłość, sukces i pieniądze. Czy to trzy czynniki, które dają ci szczęście? Nicky Jam wydaje się przekonany, że tak jest.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *