Kto jest kim w ‚100 días para enamorarnos’ , od Telemundo


W rolach głównych występują Erick Elías , Ilse Salas , Mariana Treviño i David Chocarro , premiera nowej serii w Meksyku we wtorek, 28 kwietnia 


Historia

TELEMUNDO

Erick Elías , Ilse Salas , Mariana Treviño i David Chocarro grają w nowym dramacie z nutami komedii z sieci Telemundo. Jest to adaptacja argentyńskiego hitu 100 días para enamorarse . Serial, po raz drugi nakręcony był w nowoczesnych studiach Telemundo Center w Miami na Florydzie – pierwszym był Betty en NY – przedstawia życie dwójki przyjaciółek, które po 20 latach małżeństwa decydują się odejść od swoich mężów. Dla Remediosa (Treviño) wszystko ma miejsce, gdy postanawia opuścić swojego obecnego męża i pojawia się jej pierwsza miłość. Tymczasem Constanza (Salas) zgadza się z mężem na 100-dniową przerwę. Po upływie 100 dni będą musieli zdecydować, czy chcą być razem czy nie.


Constanza Franco – Ilse Salas


Ilse Salas (Constanza)
TELEMUNDO

Constanza to odnosząca sukcesy prawnik. Matka Daniela i Martina. Metodyczna, wyrafinowana i błyskotliwa. Zawsze cieszył się pewnością siebie, komfortem i triumfami. Meksykanka z urodzenia i Teksanka z przekonania. W Remedios odnalazła równowagę swojego życia, a dzięki Plutarco odkryła idealne uzupełnienie swojego racjonalnego charakteru. W życiu dwukrotnie podejmował ryzyko: kiedy powiedział Plutarco tak i kiedy postanowił poprosić o separację.


Remedios Rivera – Mariana Treviño


Mariana Treviño (Remedios)
TELEMUNDO

Remedios jest żoną Maxa i matką Ale. Jest zbuntowana, chaotyczna i ma wielkie serce. Marzy o własnym domu, ponieważ stracił swój z powodu braku spłaty kredytu hipotecznego. W Constanzy znalazła siostrę, którą zawsze chciał mieć, u Maxa wspaniałego przyjaciela i wspaniałą postać ojca dla Ale. Dla Remedios wszystko się zmienia po spotkaniu z Emiliano, który był wielką miłością jej życia..


Plutarco Cuesta – Erick Elías


Erick Elias (Plutarco)
TELEMUNDO

Plutarco jest znanym prawnikiem, mężem Constanzy i dumnym ojcem Daniela oraz Martína. Charyzmatyczny, intuicyjny, impulsywny i odważny. Jest biznesmenem. Urodził się w Meksyku i przyjechał do Houston, aby zadowolić swoją miłość, którą Plutarco za bardzo kocha. Grozi mu utrata wszystkiego, jeśli Constanza będzie kontynuować ideę separacji, ale nie pozwoli jej tak łatwo odejść i złoży propozycję, w której stawką będzie wynik ich związku.


Emiliano León – David Chocarro


David Chocarro (Emiliano)
TELEMUNDO

Emiliano to odnoszący sukcesy ginekolog i stara miłość Remedios. Kobieciarz, uwodziciel, dyskretny, skuteczny, przystojny i wysportowany. Meksykanin, który nie może w 100% zaangażować się w związek. Chce zrobić wszystko, aby połączyć się z Remedios, do której wciąż odczuwa coś, co go porusza, martwi i zaskakuje.


Max Barrios – Andrés Almeida


Andrés Almeida (Max)
TELEMUNDO

Max jest mężem Remedios i ojcem Ale. Rockmen zawodu. Wiedział, jak zdobyć serce Remedios i kocha Ale jak swoją własną córkę. Nigdy nie zrezygnował z bycia liderem Los Bad Hombres. Po nadwyrężeniu strun głosowych przestał śpiewać w zespole. Jego największym marzeniem jest nagrywanie jego piosenek, które poświęcił Remediosowi w młodości.


Luis Casas – Héctor Suárez Gomís


Héctor Suárez Gomís (Luis)
TELEMUNDO

Luis jest mężem Jimeny … i Aurory! Ma córkę z Jimeną i syna z Aurorą. Jest artystą kłamstwa i odnalazł się w swojej pracy, jako dyrektor marketingu, to idealne alibi do ciągłego podróżowania i dzielenia czasu między dwa domy. Żyje swoją bigamią z poczuciem winy, ale ma wiele wymówek, aby kontynuować podwójne życie.


Jimena Sosa – Sylvia Sáenz


Sylvia Sáenz (Jimena)
TELEMUNDO

Jimena jest żoną Luisa i matką Susany. Znakomity prawnik, współpracownik Plutarco i Constanzy. Zaciekła, gaduła, kapryśna, ze złudzeniem wielkości, charyzmatyczna, oszałamiająca i naiwna. Córka meksykańskich rodziców. Jimena uważa, że ​​jej małżeństwo jest idealne, dzięki temu, że pali płomień namiętności razem z mężem, jednak wkrótce odkryje, że jej małżeństwo nie jest tym, w co wierzy.


Ramiro Rivera – Humberto Zurita


Humberto Zurita (Ramiro)
TELEMUNDO

Ramiro, ojciec Remedios i dziadek Ale. Jest kochającym, szorstkim i szczerym człowiekiem. Wyemigrował z Meksyku kiedy ledwie owdowiał, wraz z Remedios i przedostał się przez pustynię. Wstaje wcześnie, aby pracować w swoim warsztacie i uprawiać sport. Miłość uśmiechnie się do Ramiro bez ostrzeżenia.


Ale Rivera Barrios – Macarena García


Macarena García Romero (Ale)
TELEMUNDO

Ale jest córką Remediosa i Maxa. Wyróżnia się na studiach, jest introwertykiem i uwielbia futbol amerykański. Ale jako nastolatka będzie musiała nauczyć się akceptować siebie taką, jaka jest. 


Daniel Cuesta Franco – Xabiani Ponce de León


Xabiani Ponce de León (Daniel)
TELEMUNDO

Daniel jest najstarszym synem Constanzy i Plutarco. Szlachetny, wrażliwy, dobry przyjaciel. Jego najlepszym i jedynym przyjacielem jest Ale. Stopniowo otwiera się na nowych przyjaciół, w tym miłość. Muzyka odegra bardzo ważną rolę w jego życiu. Zakochuje się w Sol, koleżance z klasy, starszej od niego, narażając się przy tym na swoje pierwsze rozczarowanie miłosne.


Obsada


1080x1080_Premiere JPG
TELEMUNDO

Seria obejmuje także występy Sofii Lamy , Manuela Balbiego , Lucasa Velásqueza , Danieli Bascopé , Gabriel Tarantini , Fernanda Urdapilleta , Sherlyn Rubio , Macaria , Eduardo Ibarrolla , Isabella Sierra , Marielena Dávila  i  Gael Sánchez . Oraz specjalny udział Scarlet Ortiz , Geraldine Bazán i Carolina Laursen .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *